UGORNA zaprasza na wytworną kolację!

Projekt UGORNA to debiut wyczekany, wyważony i kompletny. Późny. Artystka przez ostatnie lata dochodziła do prawdy o samej sobie – choć na pewno nie w ciszy i skupieniu – to jednak bez obecności potencjalnych odbiorców.

Dzisiaj gotowa i pewna świętuje zwycięstwo zapraszając nas na wytworną kolację. Traumy z przeszłości zostały zamknięte w postaci wykwintnych muzycznych dań.

W formie przystawki Ugorna prezentuje właśnie pierwszy utwór pt. „Amsterdam”.

„Amsterdam” jest początkiem mojej wolności, akceptacją ulotności i docenieniem teraźniejszości. Jest przekonaniem, że nic nam nie jest dane na zawsze.

„Amsterdam” to wprowadzenie do albumu „Nowa Herstoria”. Jest to opowieść o kobiecości, która rodzi się w procesie głębokich przemian…

Ugorna to artystka o bluesowych korzeniach, która dziś ze swoją autorską twórczością z powodzeniem mogłaby się spotkać na jednej scenie z Patti Smith, LP, Harrym Styles’em, Michaelem Kiwanuką, czy Jorją Smith.

Projektowi towarzyszy przemyślany koncept wizualny, którego główną osią jest kolacja. Ugorna przygotowała jednak kolację wykraczającą poza obecne mody – świadomie balansując pomiędzy klasyką dobrego tonu, a współczesną bezpretensjonalnością. Wszystko w luksusowej oprawie, gdzie luksusem jest świadomość własnych lęków, ale i własnej wartości.

Po więcej nowinek muzycznych zapraszamy do naszej zakładki MUZYKA.