TRZECIA EDYCJA TARGÓW FLOWER & LOCAL MARKET

1 / 1

 

Już w najbliższy weekend w Hali Gwardii odbędzie się Wielkanocna edycja targów Flower & Local Market. Idealne miejsce do zaopatrzenia się w niezbędne akcesoria oraz rośliny na powitanie wiosny.

W strefie Flower polecamy Kwiaciarnię Łodyga, która na swoim stoisku będzie czekała z roślinami doniczkowymi. Las w Słoiku zapewni różnorodny wybór kompozycji roślinnych zamkniętych w szklanych słojach. Dodatkową atrakcją będą warsztaty organizowane przez Ogrody Wróżek – każdy z uczestników będzie mógł stworzyć swój własny mini ogródek zamknięty w doniczce. Wkręcone w zielone będą czekały z pustynnymi terrariami oraz niepowtarzalnymi kompozycjami roślinnymi. Na stoisku Betoniczek znajdziecie szeroki wybór sukulentów, kaktusów oraz oplątw, a do tego piękne, geometryczne doniczki. Dla dzieci również znajdą się atrakcje- Tashka poprowadzi warsztaty skierowane do najmłodszych uczestników Flower & Local Market.
Oprócz tego w dziale Local czekać będzie Forma Natura z naturalnymi świecami, duży wybór książek, dodatków oraz biżuterii.

Co nas najbardziej zainteresowało?

OGRODY WRÓŻEK

Ogrody Wróżek to pomysł na samodzielne stworzenie miniaturowego świata, który pobudza wyobraźnię. Każdy może stworzyć taki ogród nabywając w naszym sklepie doniczkę, rośliny, ziemię, figurki – zatem można tu znaleźć komponenty do zrobienia własnego zestawu. To doskonały prezent dla kogoś, komu bliska sercu jest natura, ale np. nie ma warunków, żeby posiadać prawdziwy ogród. Do swojego miniaturowego świata można zaprosić kogo tylko się chce – skrzaty, wróżki, elfy – co tylko podpowie Wam wyobraźnia. Ogrody Wróżek uczą odpowiedzialności – trzeba dbać o rośliny, pobudzają wyobraźnię, zachęcają do wspólnych spacerów w poszukiwaniu skarbów do aranżacji ogródków. To wspaniała alternatywa na twórcze spędzanie czasu podczas tworzenia i pielęgnacji ogródka.

 

 

FORMA NATURA

Marka inspirowana naturą. Tworzy ceramikę, przenosi zielone łąki na drewno, polne ziółka zatapia w naturalnym wosku, zapachy zaszywa w poduszeczki, kwiaty zaplata w biżuterię.

 

Wydarzenie odbywa się w tętniącej życiem Hali Gwardii, gdzie oprócz zakupów będziecie mogli dobrze zjeść i spędzić wolny czas.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1065649990242666/

FLOWER & LOCAL MARKET
24 marca, sobota – 9:00-20:00
25 marca, niedziela – 10:00-17:00
HALA GWARDII, pl. Żelaznej Bramy 1
wstęp: wolny