TRIBUTE TO KORA :: Kobiety na mury

NIEBO i Wysokie Obcasy zapraszają na imprezę Słodkie lata 90. inaugurującą akcję „Kobiety na mury”. Tej nocy będziemy tańczyć w hołdzie dla legendy polskiej sceny rockowej. Zapraszamy na Tribute to KORA! Piątek 7.12, NIEBO.

Zostawiła nam dziesiątki ponadczasowych numerów, z których będziemy namiętnie korzystać. Nie ma jej z nami, ale ta noc jest dla niej! Wyjątkowa edycja cyklu Słodkie Lata 90. poświęcona Korze już 7.12 w warszawskim Niebie. Grają klasycznie GLASS Hunters.

Impreza będzie inauguracją warszawskiej edycji akcji tygodnika Wysokie Obcasy „Kobiety na mury”. Będzie to niezwykły szlak murali portretujących wyjątkowe kobiety, które zmieniły historię swojego regionu, Polski, a nawet świata. W bliskim sąsiedztwie Nieba, przy ul. Nowy Świat 18/20 (na tyłach Pałacu Branickich), już wkrótce powstanie mural z wizerunkiem Kory – ikony wolności, wyjątkowej artystki, piosenkarki, autorki tekstów, której odwaga nie kończyła się na scenie. Nie tylko zmieniła oblicze polskiego świata muzyki rockowej, ale pokazała, że warto walczyć o to, co ważne. Będzie to dzieło projektu Bruno Althamera.

FB: facebook.com
Piątek 7.12, godz. 23:00
NIEBO, Nowy Świat 21