MARII ANEETT :: Torebka na wiosnę

Torebka w rozmiarze xxl na plaże czy plecak worek w którym pomieścimy wszystkie koniecznie drobiazgi na długą wycieczkę na rower? Wiosenne słońce za oknem kusi nas do wyboru nowych kobiecych dodatków na wiosenne wycieczki. Wybieramy torebki i kosmetyczki od marki MARII ANEETT. W tą wiosnę będzie dużo lnu i naturalnych materiałów.

Marka MARII ANEETT w niezwykły sposób łączy minimalistyczne projekty damskich torebek i kosmetyczek z naturalnym materiałem takim jak len, bawełna, konopi czy najwyższej jakości skóry naturalnej. Wygoda to jeden z najważniejszych aspektów podczas tworzenia nowej kolekcji. Torby w rozmiarze xxl czy plecak worek pomieszczą wszystkie damskie akcesoria a przy okazji będą wygodnym codziennym towarzyszem na kobiecym ramieniu. Skórzane ramiączka połączone z naturalnym lnem dają wiosenno letnie zestawienie które będzie pasowało zarówno do zwiewnych sukienek  na spacer jak również sportowych spodenek na rower.

Marka wykorzystuje specjalną formułę rhubarb leather-vegetable tanned leather, czyli ekologiczną skórę garbowaną roślinnie. W tym sezonie zapoznacie się również z nową eco/smart kolekcją torebek z pinatex-u i wyłącznie naturalnych, organicznych materiałów jak len i friendly leather. Moto to eco/ smart/ fair design. Torby z nowymi właścicielami zwiedziły już wszystkie kontynenty co jest niezwykłą motywacją aby kolejni użytkownicy podążali ich śladami. Czy macie już swój ulubiony model torebki? To nic innego jak przemyślane, dobrze zaprojektowane i długotrwałe torby dla każdej dziewczyny i kobiety!