Najwyższy czas pomyśleć o kreacji na sylwestrową imprezę. Niezależenie od tego, czy Nowy Rok powitamy na balu, na domówce, czy może na szalonej imprezie w klubie, bez wątpienia nie możemy zapomnieć o wyjątkowych dodatkach. Aby ułatwić wam zadanie, wybieramy torebki na Sylwestra od polskich projektantów. 

Nowy Rok zwykle witamy na hucznych imprezach, które wymagają odpowiedniej oprawy w postaci pięknej kreacji i modnych dodatków. Ta noc zdecydowanie należy do brokatu, cekinów, srebra i złota! Razem ze stylistami Pakamera.pl wybraliśmy najciekawsze modele torebek, które pozwolą wam zabłysnąć w sylwestrową noc. Znajdziesz wśród nich miedzy innymi przepiękną małą listonoszkę z frędzlami od marki MyBag. Jeżeli połączysz ją z sukienką w najmodniejszy wzór leopard print, tytuł królowej balu masz jak w banku! Torebka do klubu powinna być mała (wystarczy, że pomieści telefon i błyszczyk) i nie krępować ruchów. Zamiast stawiać na standardowy model, wybierz wygodną i stylową nerkę. Tak tak, teraz nerki nosimy nie tylko na sportowo! Na platformie Pakamera.pl znajdziesz duży wybór nerek, które będą świetnym uzupełnieniem wieczorowych stylizacji. Fanom ponadczasowej klasyki z pewnością wpadnie w oko skórzana nerka Sugar Love od marki Kulik. To model, który będziecie nosić jeszcze długo po sylwestrowej imprezie. W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć oczywiście kopertówek, które zawsze święcą triumfy na noworocznych balach. Marka Fanfaronada tworzy piękne, haftowane kopertówki, które będą idealnym uzupełnieniem iście królewskiej sukni ozdobionej tiulem lub cekinami. Jeżeli tak bogate ozdoby to nie od końca twoja bajka, na platformie znajdziesz także wiele pięknych modeli klasycznych kopertówek, które posłużą ci jeszcze w czasie wielu kolejnych imprez.

Więcej torebek idealnych na sylwestrową imprezę znajdziesz na platformie Pakamera.pl. Wystarczy kliknąć tutaj. A jeżeli nie wybrałaś jeszcze sukienki, koniecznie zainspiruj się naszym zestawieniem SUKIENEK NA SYLWESTRA.

Życzymy szampańskiej zabawy do białego rana!