Tłumy na koncercie Krzysztofa Krawczyka w Sopocie!

W czwartek w Sopocie odbył się koncert Krzysztofa Krawczyka, który otworzył cykl bezpłatnych koncertów TIDAL X SUMMER. Występ muzyka zgromadził rzeszę fanów w każdym wieku, a sam artysta przywitał wszystkich „Dziadek przyjechał!”.

 

Podczas koncertu Krzysztof zaśpiewał swoje największe hity takie jak „Chciałem być”, „Mój przyjacielu” oraz „Parostatek”. Artysta wystąpił na scenie ze swoją żoną, z którą tworzą udane małżeństwo od ponad 30 lat! Para nie ukrywała swojej miłości podczas występu. Na darmowym koncercie pojawiły się setki osób, które razem z Krawczykiem śpiewały kultowe piosenki. Tłum nie krył euforii, a wakacyjna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom i samemu artyście, który między utworami opowiadał swojej ulubione żarty i dowcipy.

TIDAL X SUMMER to nowy cykl bezpłatnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych dj-ów.

TIDAL zapowiada, że to dopiero początek muzycznych emocji. Przed nami osiem tygodni, podczas których wystąpią m.in. Burak Yeter, Smolasty czy Tede. Wstęp na wszystkie koncerty w Zatoce Sztuki jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat cyklu będzie można znaleźć już wkrótce na kanałach Facebook:

TIDAL https://www.facebook.com/TIDALPolska/

Zatoka Sztuki https://www.facebook.com/Zatoka.Sztuki/

oraz Instagram:

https://www.instagram.com/tidal_polska/.

Sponsorem cyklu muzycznego jest serwis streamingowy TIDAL.