"Testosteron" - premiera Teatru Gudejko: 8 marca

Na platformie filmowej w lewym górnym rogu przeczytalibyśmy ostrzeżenie – seks, alkohol, wulgaryzmy, narkotyki. Tymczasem mamy do czynienia z przezabawną historią kilku mężczyzn, którzy koniecznie chcą rozwikłać zagadkę relacji damsko-męskich, wykorzystując do tego historie z własnego życia, ale również Naukę. Przez duże N! Zapraszamy na 'Testosteron’

TestosteronMinęło 20 lat od prapremiery i kolejne pokolenia upomniały się o nowe rozczytanie sztuki „Testosteron” Andrzeja Saramonowicza. Liczne głosy, naciski, czasem nawet szantaż.

W związku z zaistniałą sytuacją twórcy prapremiery: Adam Krawczuk i Maciej Wierzbicki podjęli się nowego tłumaczenia literackiego zamysłu Saramonowicza na współczesny język ruchu scenicznego.

Wraz z nowym pokoleniem niepokornych aktorów (jeden z nich na próbie powiedział nawet „dupa”) próbują odpowiedzieć na liczne pytania, które autor stawia teraźniejszości: czy warto? A może? Co by było gdyby?

Jednym słowem powstał ważny spektakl o kondycji współczesnego mężczyzny, przesiąknięty intelektualną grą skojarzeń i malarskich nawiązań. Ale nie u nas.

My zapraszamy za to na komedię Andrzeja Saramonowicza w świetnym wykonaniu i bez retuszu.

Zatem ostrzegamy: w spektaklu pojawia się alkohol, przemoc, teksty seksualne, wulgarne i – być może – obraźliwe czy seksistowskie.

Spektakl dla widzów dorosłych!

Autor: Andrzej Saramonowicz
Reżyseria: Adam Krawczuk i Maciej Wierzbicki
Scenografia: Paulina Czernek
Kostiumy: Anna Puchalska
Muzyka: Blascello
Plakat: karifurava
Tekst piosenki ,,Obiad z dwóch dań” – Andrzej Saramonowicz
muzyka do piosenki – Blascello
Obsada Testosteron: Adam Krawczuk / Tomasz Drabek, Maciej Wierzbicki / Leszek Lichota, Adrian
Brząkała / Przemysław Wyszyński, Adam Serowaniec / Damian Kulec, Jędrzej Hycnar /
Jakub Zając, Fabian Kocięcki, Michał Meyer / Andrzej Popiel

premiera: 8 marca 2023 r.

Aby być na bieżąco koniecznie śledź nasz Instagram a będziemy o wszystkim informować!