Targi Trends 4 Kids – już niebawem znów spotkamy się w Warszawie!

Targi Trends 4 Kids – już niebawem znów spotkamy się w Warszawie! Zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji nas odwiedzić, to jest to idealny moment.

STREFA ZAKUPÓW – tutaj znajdziecie niebanalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących – w większości od polskich marek. Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowują niespodzianki i atrakcyjne rabaty. Każdy zainteresowany zakupami, będzie mógł osobiście zapoznać się z jakością produktów, która oczywiście jest na najwyższym poziomie. Dzięki różnorodności asortymentu, każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno wróci do domu z uśmiechem na twarzy. U naszych wystawców z pewnością nie zabraknie najmodniejszych stylówek nadchodzącej jesieni dla najmłodszych. Każdy znajdzie tu krój, fason i kolor idealnie dopasowany do swojego stylu. Jesteśmy przekonani, że oferowane stylizacje skradną serca nie tylko rodziców, ale też najbardziej wymagających, najmłodszych klientów.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Nuda tego dnia jest u nas zabroniona! Najmłodsi Goście wezmą udział m.in. w warsztatach tworzenia drewnianych magnesów, tatuaży techniką airbrush, jesiennym eco-deco, zrobią pamiątkowe foty w kolorowej fotobudce. Animatorzy zaangażują dzieci w rozwiązywanie zagadek i łamigłówek matematycznych, odkrywanie tajemnic piratów i o wiele więcej. Dzięki tej strefie, twoja pociecha wróci do domu ze wspaniałymi wspomnieniami i doświadczeniami, nie tylko nauczy się czegoś nowego ale też spędzi aktywnie czas, rozwijając swoją kreatywność. Taka możliwość nie zdarza się codziennie, dlatego warto wykorzystać wolny dzień na odwiedzenie Elektrowni Powiśle i wspólnie spędzić czas, łącząc przy tym naukę z zabawą.

STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA – dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowaliśmy program prelekcji i warsztatów ze specjalistami różnych dziedzin, w jakich będzie można bezpłatnie wziąć udział w dniu targów. To świetna okazja do skorzystania z porad i konsultacji u ekspertów różnych dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie. Mimo, że każde z was jest wspaniałym rodzicem albo dopiero takim zostanie, bezpłatne konsultacje pozwolą wam poszerzyć wiedzę na temat tego co jest najlepsze dla waszych pociech. Będziecie mogli zadać pytania, których nie mieliście jeszcze okazji zadać oraz otrzymać radę eksperta. To właśnie dla was utworzyliśmy właśnie tą strefę. Nasze targi to nie tylko czas świetna zabawa dla dzieci, ale również wartościowe wydarzenie dla rodziców. Udając się do jednego miejsca, będziecie mogli połączyć przyjemne z pożytecznym.

Jeżeli pierwszy raz udajecie się na nasze targi, koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę internetową bądź Facebooka, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat naszych wystawców i całego wydarzenia. To już kolejna edycja i każda z nich okazuje się być jeszcze bardziej wyjątkowa niż poprzednia, a to wszystko dzięki wam! Zapiszcie w kalendarzu datę 16 października i spotkajmy się razem w Elektrowni Powiśle.

Nasza strona: trends4kids.pl
Link do strony na facebooku: Trends 4 Kids Warszawa | Facebook

 

Targi Trends 4 Kids – tym razem w niezwykle klimatycznych wnętrzach Elektrowni Powiśle.

16 października 2021,

sobota Godz. 10:00-21:00 

Elektrownia Powiśle, ul. Dobra 42