Targi Jestem Vintage #10 Celebration

Czas odświeżyć najlepsze ubrania i przygotować się na PRAWDZIWĄ UCZTĘ modową w rytmie JESTEM VINTAGE #10 CELEBRATION. Organizatorzy najlepszych targów mody z drUgiej ręki świętujĄ okrągłą #10 edycję i zapowiedzieli, że będzie to celebracja wyjątkowa. Zapraszamy na Targi Jestem Vintage #10 Celebration

Targi Jestem Vintage

Targi Jestem Vintage

Już 17-18 września w Elektrowni Powiśle targi Jestem Vintage #10 Celebration powita gości wypoczętych, opalonych i głodnych spotkań z modą. Przez dwa dni rozbawi nas i wspaniałe nastroi w rytmie muzycznych przebojów z dawnych dekad.

Tym razem rozwijamy skrzydła jeszcze bardziej i zaprezentujemy blisko 100 marek oraz najnowszych selekcjonerów, którzy w modzie z drugiej ręki orientują się najlepiej. Nasi poszukiwacze już od kilku miesięcy wyłapują najlepsze kąski w Polsce i na świecie aby zaprezentować Wam iście wyszukaną ofertą ubrań, dodatków i akcesoriów na jesienne i zimowe miesiące”. dodaje Iza Miłosz organizatorka wydarzenia z ramienia Grupy Slow Partnerem wydarzenia Jestem Vintage #10 jest VIAMODA Szkoła Wyższa, która podczas jubileuszowej edycji stworzy Strefę Edukacyjną, celem jej jest szerzenie wiedzy na temat różnych form zrównoważonego rozwoju i świadomej konsumpcji, a także wspierania tych, którzy działają w duchu vintage. Anna Pięta, Ewelina Antonowicz, Aleksandra Zawadzka, Adam Leja i wielu innych gości strefy edukacyjnej podzieli się swoją wiedzą na temat wartości płynących z drugiego obiegu.

“Każda edycja jest zaskakująca bo prezentowane „zdobycze” nigdy się nie powtarzają. To raj dla łowców modowych wrażeń i artystów bawiących się swoją garderobą. Selekcja marek jest bardzo wyśrubowana i tylko najlepsi łowcy „towaru na wagę złota” są prezentowani podczas cyklicznych spotkań. Zawsze najlepsze składy, wyszukany styl, coś dla klasyków i dla miłośników awangardy. Trzymamy standardy i dostarczany sporo radości i adrenaliny odwiedzającym poszukiwaczom skarbów” – dodaje Iza Miłosz

Targom Jestem Vintage #10 cyklicznie towarzyszy znany skład didżejski współpracujący z Winyl Market Records & Goodies, który swoimi setami z czarnych krążków rozgrzewa atmosferę. W strefie winylowej będzie można poszperać wśród analogowych perełek – pierwsze wydania, świeże premiery, różnorodność gatunkowa i kilkadziesiąt skrzynek wypełnionych płytami.

Nie zabraknie stałego składu kulturalno – rozrywkowego: Antykwariatu Grochowskiego, Warszawskiego Muzeum Komputerów i Gier oraz gier planszowych od Replikator. Dodatkowo dla plantloverów Zielony Weteran z dużą ilością zielonolistynych okazów.

Świętowanie jubileuszowej edycji nie kończy się na korytarzach Elektrowni Powiśle. W sobotę wieczorem klienci i właściciele Vintage brandów będa mogli wytańczyć emocje i oddać się radosnej celebracji przy dźwiękach odpowiednio zmiksowanej muzyki z poprzednich dekad.

After Party Jestem Vintage #10 poniesie się echem po falach Wisły kołysząc się na jednej z barek patrzących na Syrenkę Warszawską gdzie zagrają: Risky, Kraff i CuBa.

Szczegóły i Program Strefy Edukacyjnej – VIAMODA oraz After Party jubileuszowej edycji, będą podane na stronie wydarzenia oraz na profil IG Jestem Vintage.

Kiedy i Gdzie?
Targi Jestem Vintage #10 CELEBRATION
Kiedy: 17-18 września
Gdzie: Elektrownia Powiśle
Godziny otwarcia: sobota: 11.00 – 21.00, niedziela: 11:00 – 19:00
Wstęp darmowy, parking 1h gratis
Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne.

After Vintage Party – Dworzec Wodny WWA,
Sobota, godz. 22:00,
DJ: Risky, Kraff i CuBa. Dress code: Vintage.
Wstęp bezpłatny.