TARGI ŚWIĄTECZNE LAST MINUTE

Święta powinny kojarzyć się tylko z tym co dobre i radosne. Tak też będzie podczas tegorocznych Targów Świątecznych Last Minute w warszawskim Niebie. Ledwie dwa dni przed Wigilią, w kamienicy przy Nowym Świecie znajdziecie wspaniałych wystawców i wymarzone prezenty pod choinkę. Zostawcie zakupy na ostatni moment – bez wyrzutów sumienia! NIEBO, 22 grudnia.

Coraz bliżej Święta… A wraz z nimi pachnące choinki, smakowite wypieki, spotkania z bliskimi, błogi odpoczynek i PREZENTY! A skoro o prezentach mowa, to również kolejki, pośpiech, zatłoczone centra handlowe i stres. NIEBO już po raz trzeci przybędzie Wam na ratunek, żebyście mogli skupić się na pozytywnych aspektach tego magicznego okresu. Na dwa dni przed Wigilią, w beztroskiej atmosferze, w centrum miasta, ale z dala od zgiełku,
w warszawskim Niebie zbiorą się najwspanialsi wystawcy. Podczas Targów Świątecznych Last Minute kupicie cudowne podarunki dla swoich najbliższych oraz dla siebie samych. Z całej Polski zjadą się marki młode i te z większym doświadczeniem. Firmy znane i lubiane, a także te, które dopiero dadzą się poznać i pokochać. Asortyment iście niebiański, wśród którego znajdzie się wszystko, co pod choinką moglibyście sobie wymarzyć. Będą kosmetyki, biżuteria, torebki i portfele, akcesoria do domu, skarpetki, bielizna, czapki i szaliki, a także produkty specjalnie dla mężczyzn oraz dziecięce zabawki. Nie bójcie się zostawić zakupów na ostatnią chwilę. W tym roku, z czystym sumieniem możecie zwlekać z wyborem prezentów aż do 22 grudnia!

FB: www.facebook.com/events
Sobota 22/12, godz. 11:00-19:00