Targi PLANTY

Wiosenne Planty – Targi Zielonych Wnętrz i Bohemian – Targi Stylu BOHO w Krakowie! Szykuje się święto zieleni, dobrego designu i stylu BOHO – w sobotę i niedzielę13-14 kwietnia w Krakowie odbędą się targi zielonych wnętrz Planty oraz targi inspirowane stylem BOHO Bohemian na Rynku Głównym. Będzie to jedno z najciekawszym wydarzeń w Krakowie!

 

Jeżeli jesteście entuzjastami urban jungle i chcecie stworzyć efektowne wnętrze,w którym główną rolę będą grały PLANTY i motywy roślinne to musicie odwiedzić to wydarzenie. Znajdziecie tam mnóstwo inspiracji i poznacie patenty na wykorzystanie roślin i motywów florystycznych w aranżacji wnętrz, dzięki którym stworzycie swój własny zielony azyl, do którego z przyjemnością będziecie wracać.A może uwielbiasz styl boho? Zwiewne sukienki, koronki, kwiaty we włosach, łapacz snów nad łóżkiem i hamaki w ogrodzie lub mieszkaniu?​​Jeśli tak, to Targi Bohemian są idealnym miejscem dla Ciebie.Odwiedź Pałac Czeczotka w ten weekend i zacznij metamorfozę swojego mieszkania i szafy. Nie przegap, powiedz znajomym i rodzinie!Wstęp na targi jest bezpłatny!

Kiedy?

​Sobota i niedziele, 13-14 kwietnia

w godzinach 11:00-18:00

Gdzie?​

Kraków, Pałac Czeczotka, ul. Wiślna 1, płyta Rynku Głównego w Krakowie

 

——Planty i Bohemian to autorski pomysł Dominiki Mróz i Izabeli Tomicy – dwóch uśmiechniętych miłośniczek zielonych wnętrz i dobrego designu. Pomysł na targi zrodził się w 2018 roku, gdy ich mieszkania zamieniły się w małą dżunglę, a łapacze snów i makramy obrosły wszystkie dostępne ściany. Same uwielbiają zwiewny styl boho, chodzą w kwiecistych sukienkach z frędzlami i czasami z kwiatami we włosach.—-Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów wystawców oraz czekające na gości niespodzianki.

Wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/496795357393827/

https://www.facebook.com/events/350571725546226/

​https://www.facebook.com/targiPlanty/Bohemian

​https://www.facebook.com/TargiBOHO