Targi Mody Grand Bazar

1 / 1

Wiosna oficjalnie zawitała do Warszawy – słońce świeci coraz mocniej, a dni są coraz dłuższe. To najwyższy czas na zakupy na nowy sezon i odświeżenie szaf. W tym celu zapraszamy na wiosenną edycję targów mody Grand Bazar, która odbędzie się już 7 kwietnia w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy Brackiej 25.

Na ponad stu stoiskach pojawią się między innymi Reinkreacja, LC Lucja , czy My Signature. Kupicie nie tylko ubrania, ale także dodatki i biżuterię (CityBag, Fruit Bijoux) oraz bieliznę (Endorfinella). Nie zabraknie mody męskiej (Bowstyle), a także smaczków ze świata vintage, czyli Saint Warsaw. W naszym dziale beauty znajdziecie naturalne kosmetyki m.in. od Be the sky girl i U Franciszka oraz perfumy od Mo61. Oprócz tego ciekawe dodatki do domu np. naklejki do dekoracji ścian od Paper and sun.

Nasza propozycja na tę edycję to marka Alicja Getka Lab

Alicja Getka LAB to młode studio projektowe tworzące wyjątkowe przedmioty, w których funkcjonalność idzie w parze z estetyką, ciekawymi rozwiązaniami i wysoką jakością ręcznie wytwarzanego produktu. Coś dla wymagających użytkowników. O mnie: Ukończyłam Wzornictwo Przemysłowe na warszawskiej ASP, i jako projektant staram się tworzyć produkty nietypowe a zarazem funkcjonalne, które odpowiadają potrzebom współczesnych użytkowników. Bardzo ważna jest dla mnie jakość wykonania, dbałość o detal oraz regionalizm.

Jak zawsze mamy dla Was dodatkowe atrakcje, jak warsztaty dla najmłodszych organizowane przez wydawnictwo Tashka. Po zakupach będziecie mogli odpocząć w naszej strefie relaksu, gdzie napijecie się świeżych smoothies z Sok Baru.

Nie może was zabraknąć!

7 kwietnia (sobota) 2018 r. godz.: 11:00 – 19:00

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, Warszawa

fb: https://www.facebook.com/events/979571508874564/

Wstęp: bezpłatny