Targi mody dziecięcej KRAKÓW ŁAŁ

Zapraszamy na targi mody dziecięcej, akcesoriów i zabawek, czyli jesień z Kraków ŁAŁ. Spotykamy się w wyjątkowej przestrzeni Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu. To będzie dzień pełen atrakcji, który szykujemy z myślą o Dzieciach i Rodzicach.

Zachęcamy Was, by spędzić ten październikowy dzień z polskimi markami. Podczas targów poznacie nowe jesienne kolekcje, będzie można odświeżyć szafę dziecka oryginalną moda , zakupić artykuły wyposażenia pokoi dziecięcych, książki, zabawki, biżuterię oraz dodatki dla najmłodszych. Spotkacie debiutujące u nas marki
raz te, które już dobrze znacie z poprzednich edycji. Podczas, gdy Wy Rodzice będziecie odwiedzać stoiska wystawców, na dzieci czekają atrakcje przygotowane m.in. przez Fundację 3-4 start czy krakowski portal rodzinny Baby-Go. Nowością podczas nadchodzącej edycji targów będą spotkania z inspirującymi Mamami.

– Krakowskie targi mody, akcesoriów i zabawek dziecięcych.
– Najlepsze polskie marki dziecięce.
– Niezwykłe, niepowtarzalne, wyjątkowe.

Kraków ŁAŁ, to wydarzenie, które cieszy się popularnością wśród rodziców małych dzieci, a nasi wystawcy to polskie marki, których twórcami są również rodzice doskonale znający potrzeby swoich klientów. Naszą ideą było stworzenie miejsca przyjaznego rodzinom i na ten jeden dzień naszych targów dajemy naszym odwiedzającym możliwość spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Targi Kraków ŁAŁ

Szczegóły wkrótce na naszej stronie www.krakow-lal.pl
KIEDY: 20.10.2019 godz. 10-17
GDZIE: STARA ZAJEZDNIA KRAKÓW by DeSilva ul. Wawrzyńca 12
WSTĘP WOLNY
Wydarzenie https://www.facebook.com/events/432341957616798/