Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno

Już 13-14 listopada w Katowicach odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno.
To miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii.

Podczas targów będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków.
Można zyskać ogromną wiedzę dzięki sprzedawcom, którymi często są osoby, które je tworzą, a prezentując produkty – opowiadają o nich z pasją i zaangażowaniem.
Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.
Targi Ekopiękno to część Wege Festiwalu – największych targów wegańsko-wegetariańskich w Polsce, wydarzeniem towarzyszącym będzie też Babski Targ.

Babski Targ to targi o szeroko pojętej tematyce urody, stylu i designu – ubrania, kosmetyki, gadżety do wnętrz jak i wiele innych produktów.  Zrzesza to wszystkich miłośników naturalnych kosmetyków, oryginalnej biżuterii, czy innych dodatków codziennych. Szeroka oferta Babskiego Targu przyciąga zawsze dużą rzeszę zainteresowanych klientów i nie tylko! Krótko mówiąc Babski Targ to: Autorska moda, ręcznie robiona biżuteria, najróżniejsze dodatki.

Więcej informacji na stronie:
https://www.facebook.com/events/830606887631925/?ref=newsfeed

Targi Ekopiękno + Babski Targ
13-14.11.2021r.
Galeria Szyb Wilson, Katowice
sobota 12:00-20:00
niedziela 12:00-18:00