Targi Jestem Vintage! #13

Wiosenny SOS modowy zbliża się! Wraz z pierwszym podmuchem wiosny Jestem Vintage #14 wkracza do akcji w primaaprilisowy weekend kwietnia. 1-2 kwietnia to weekend dobrych nawyków i świadomej konsumpcji mody. Dla stałych bywalców na salonach Jestem Vintage to data obowiązkowa. Tworzą listy must have na wiosenne przebudzenie modowe.

Targi Jestem Vintage! #13Oficjalnie możemy potwierdzić – kolejna edycja Jestem Vintage #14 w Elektrowni Powiśle
szykuje się już pełną parą. I niech ta informacja płynie do wszystkich #vintagelovers

Wraz z nadejściem wiosny budzi się nasza potrzeba zdjęcia z siebie sztywnych i grubych okryć, złapania więcej oddechu również w modowych stylizacjach. Na pierwszy ogień idą lżejsze warstwy ciepło otulaczy i więcej koloru w codzienności. Dosyć szarych dni i stonowanych okryć, czas na więcej flow i luzu, który współgra z nową porą roku. I chociaż #vintagelovers nie mają sobie równych w pomysłach na ultra ciekawe looki, z nowym sezonem chęć zmiany jest przeogromna. Czuje to każdy miłośnik mody, a przecież o modzie właśnie podczas Jestem Vintage najwięcej rozprawiamy – komentuje manager projektu Jestem Vintage – Marta Głogowska

Kolektyw od najlepszych targów mody z drugiej ręki stawia sobie wysoko poprzeczkę, bo w tej modowej zabawie chodzi również o zmianę stylu konsumpcji.

Edukacja to nasze DNA od zawsze, edukowanie przez doświadczanie to najlepsza forma terapii, nawet dla największych zakupoholików. A co najlepsze, w tej przestrzeni nie ma granicy wiekowej, zawsze jest miejsce na odkrywcze terapeutyczne doświadczenie… modowe – dodaje Iza Miłosz z Grupy Slow.

Od pierwszej edycji chętnie kooperują z dużymi organizacjami wspierającymi drugi obieg, działania charytatywne i nowe spojrzenie na rzeczy używane. Tym razem do wspólnej edukacji stają Jestem Vintage i Wosh Wosh, marka a właściwie niezwykle prężna organizacja, która dba o nasze obuwie. Martyna Zastawna ma na swoim koncie dużo zbiórek dla potrzebujących a podczas otwarcia wiosennego sezonu z Vintage zrobi to ponownie. Obuwie ze zbiórki po odnowieniu trafia do najbardziej potrzebujących, do tej pory obdarowanych zostało kilkanaście tysięcy osób.

W dobie burzliwych dyskusji na temat szkodliwości produkcji kolejnych przedmiotów nadal można bawić się modą. Można tę przestrzeń realizować w sposób oszczędny dla planety i wspierający środowisko. Na świecie jest wyprodukowanych miliardy produktów, które z powodzeniem mogą przechodzić z rąk do rąk i cały czas dawać ogrom radości nowym posiadaczom. W modowej zabawie a nawet jak to czasami nazywamy modowym szaleństwie można być eko, nie szkodzić i dalej mieć z tego fun! Dlatego podczas Jestem Vintage duży nacisk kładziemy na dobór produktów aby były z najwyższej półki. Nawet najbardziej sceptyczni goście są zaskoczeni ofertą zarówno pod względem trendów, topowych marek i jakości. Można powiedzieć, że jestem Vintage stawia sobie za cel odczarowanie mody z drugiej ręki. A wszystkie badania wskazują na to, że idziemy w dobrym kierunku i taka kultura zakupowa jest najbardziej rosnącym trendem. My do tego dodajemy styl życia – podpowiada Marta Głogowska manager projektu Jestem Vintage

Targom Jestem Vintage #11 cyklicznie towarzyszy znany skład didżejski współpracujący z Winyl Market Records & Goodies, który swoimi setami z czarnych krążków rozgrzewa atmosferę na korytarzach Elektrowni Powiśle.

Nie zabraknie stałego składu kulturalno – rozrywkowego: Antykwariatu Grochowskiego, Warszawskiego Muzeum Komputerów i Gier.
Cyklicznie już podczas Jestem Vintage #14 pojawi się grupa Influencerów. Podzielą się ciekawymi kąskami z zakamarków swoich szaf. Tym razem wśród zaproszonych pojawi się Areta Szpura- aktywistka ekologiczna, propagatorka ruchu less waste.

Przy akompaniamencie muzyki z lat 70 tych będzie można zanurkować do ponad 70 stoisk z najlepszą selekcją rzeczy od selekcjonerów mody Vintage. Stali bywalcy poznają wiele nowych marek, nieustające premiery to domena organizatora najlepszych targów mody Vintage w Polsce.

Wydarzenia zawsze zaskakują świeżością i mnóstwem niespodzianek.

Kiedy i Gdzie?
Jestem Vintage #14
Kiedy: 1-2 kwietnia 2023
Gdzie: Elektrownia Powiśle
Godziny otwarcia: sobota: 11.00 – 21.00, niedziela: 11:00 – 19:00
Wstęp darmowy, parking 1h gratis
Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne.
Wstęp bezpłatny.