Targi Dobry Design LATO KOBIET czyli moc inspiracji w samym sercu Wrocławia

Kolejna edycja wrocławskich TARGÓW DOBRY DESIGN odbędzie się w ostatni weekend czerwca w samym sercu Wrocławia. Zapraszamy na dwudniowe rozpieszczanie zmysłów pod hasłem LATO KOBIET. Tym razem chcemy podarować naszym odwiedzającym mnóstwo zmysłowych doznań. Kolor, zapach, tekstura, forma, smak, a wszystko w bardzo słonecznym i energetycznym klimacie, typowym dla tej pory roku.

LATO KOBIET

Targi Dobry Design LATO KOBIET

Organizując każde wydarzenie podążamy nie tylko za najnowszymi trendami dbając o najwyższą jakością prezentowanych propozycji. Inspiruje nas także cykliczność przemian w przyrodzie, a co za tym idzie wokół nas i w nas samych. Podczas czerwcowej edycji mocno skupiamy się na doświadczeniach zmysłowych. Lato ułatwia nam dostęp do naszej zmysłowości poprzez bogactwo jakiego doświadczamy w naturze. Nie sposób nie skorzystać z takiej okazji.

Moda, dizajn, plakat i rzemiosło w słonecznej i zmysłowej odsłonie.

Zapraszamy Was na kolorowe, pachnące, piękne i pyszne spotkanie z twórcami, projektantkami i rzemieślniczkami z całej Polski. Tradycyjnie już i tym razem znajdziecie u nas premierowe prezentacje kolekcji modowych, super okazyjne ceny, ekologiczne autorskie projekty rzemieślnicze, a przede wszystkim niezwykłych ludzi, którzy je tworzą.

W ten wyjątkowy czerwcowy weekend zapowiada u nas się mocna reprezentacja ciekawych marek z naturalnymi kosmetykami do pielęgnacji ciała i włosów. Będziecie miały ogromy wybór wśród marek tworzących biżuterię, nie zabraknie mody z lnem w roli głównej, tak bardzo lubianym latem. Znajdziecie u nas także oryginalne plakaty, przepiękną ceramikę oraz książki zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Już tradycyjnie zapraszamy także na degustację wegańskich, rzemieślniczych serów oraz przepyszną kawę i ciastko.

Wśród debiutujących na naszych targach marek znajdziecie znakomitą Miętę z torebkami, plecakami i nerkami.

Co Mięta planuje na Targi Dobry Design we Wrocławiu?

„Przede wszystkim mocną partię nowości- torebki, plecaki i nerki idealne na letnie wojaże, a potem jesienny powrót do pracowych obowiązków. Będą najpiękniejsze wzory włoskich skór (zwłaszcza z naszej hitowej kolekcji FUTURA), limitowane serie i zniżka (prawie) na wszystko. Czyli rękodzieło z prawdziwego zdarzenia. Dla wtajemniczonych dodam, że będzie duży wybór Phone Bagów i Plecaków, które okazały się dla naszych klientek numerem 1 w ostatnich kolekcjach.” – zaprasza Katarzyna Iskra z Mięty

Z twórczynią marki Leaf Pillows – Anią Grochocką i jej „hodowlą roślinek” spotkacie się także się po raz pierwszy na TDD.
„Leaf Pillows to najprzytulniejsze rękodzieło o jakim mogłeś usłyszeć! Wiecznie żywe alokazje, nie wymagające podlewania anthuria i ogrom wielu innych roślin kolekcjonerskich które możesz przytulić.” – przekonuje Ania Grochocka i zaprasza w odwiedziny na TDD

Podczas LATA KOBIET nie może zabraknąć kosmetyków naturalnych.

„W Labside siłę natury łączymy z zaawansowaną biotechnologia czyniąc Twoją pielęgnację bardziej świadomą i skuteczną. Odwiedzając nasze stoisko poczujesz to na własnej skórze. Delikatna konsystencja w połączeniu z przepięknym zapachem owoców, dostarczy nie tylko nawilżenie i odbudowę Twojej skóry, pobudzi również zmysły.”- zapewnia Sabina Michalska z Labside

Wśród debiutujących u nas marek znajdziecie także m.in:
• Pixies, Orlarobota design, Geometric Story – moda
• The Moon Side Story, TESORINI- biżuteria
– Olive love – kosmetyki naturalne
– Ziołowe pola, Calendula – wellness
• Średniawka – kosze miejskie
• Toska Art Project – ilustracja

Mamy także zapowiedzi od projektantek i projektantów którzy/re goszczą u nas cyklicznie.

Jeśli chodzi o plakaty…

B.E.AT.N.I.K w graficznych kolażach i plakatach typograficznych porusza tematy relacji, miłości i seksualności i kobiecej energii. Tworzy zabawne i często dwuznaczne obrazy, komentujące ludzkie charaktery i sytuacje wzięte prosto z życia. Zaprasza po sztukę pełną absurdalnego poczucia humoru, ze szczyptą erotyki i niegroźnej perwersji. Przedstawi tym razem również nowe grafiki  „GIRL POWER”!

A także biżuteria.

„OTO w lecie to głównie tkane na krośnie bransoletki, a na targi przygotowuję też te unikatowe, których nie znajdziecie w sklepie internetowym. Będzie sporo bransoletek na kostkę – nieodłącznych kompanek letnich podróży. Dużo koloru w regulowanych, koralikowych naszyjnikach, elastyczne pierścionki w promocyjnych zestawach oraz kilka nowości” – zaprasza Katarzyna Pastor z OTO

Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania w Wami! I tym razem nie zabraknie Waszych ulubionych marek:

• Hellaclay, Szlify, Qźniar, Djenka, Biżueria Nakame – czyli dużo dobrej biżuterii.
• Per-Te, Zebra – turbany
– MONIfaktura, Nekanda Ceramika, Ceramiczności – ceramika
– B e a t n i k , Malwa Studio – plakat i ilustracja
• Ohbemore, Yes To Dress, Lik, Studio Diaco, Szycie i len – moda
• Makutu, Opcja Natura – kosmetyki naturalne
– Poławiacze Pereł i CLAROSCURO z książkami dla dzieci i dorosłych
• Emka Design – pachnące świece sojowe
• Endorfiny – rzemieślnicze sery wegańskie

Niezmiennie przypominamy że zakupy na Targach Dobry Design to odpowiedzialne kupowanie. Proponowane przez naszych wystawców realizacje to ich projekty, najczęściej wykonywane przez nich samych lub w niewielkich manufakturach. Wspieramy i promujemy lokalne i odpowiedzialne zakupy.

Targi DOBRY DESIGN LATO KOBIET są kontynuacją cyklu spotkań z twórczyniami i twórcami mody, plakatu i designu, który przyciąga wrocławianki i wrocławian nieprzerwanie od 2014 roku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła już tradycyjnie Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Zapewniamy dużą różnorodność i wysoki poziom prezentowanych przez nas propozycji. Zajmujemy dwie kondygnacje CONCORDIA DESIGN WROCŁAW – parter i 4 piętro. Podczas najbliższej edycji zobaczycie u nas ponad 70 marek z czego ponad 1/4 zadebiutuje na naszych targach.

Do zobaczenia na Targi Dobry Design LATO KOBIET!

TERMIN: sobota 24 czerwca, godzina; 11-19, niedziela 25 czerwca, godzina: 11-18
MIEJSCE: Concordia Design Wrocław
Pieski są u nas zawsze mile widzialne.
Wstęp: wolny