Moda na Statement T-shirt ciągle rośnie na sile! Wciąż powstają nowe modele z kultowymi wypowiedziami sławnych osób, z przekazami odnoszącymi się do wydarzeń politycznych czy zabawnymi hasłami. Podjęliśmy się wyzwania by wybrać te najlepsze!

QUOTESBYTHEQUEEN.COM / Instagram @quotesbythequeen
1 / 15

Koszulki z przesłaniem są obecne w modzie od dawien dawna. Nie są one żadną nowością, jednak dopiero od kilku sezonów stały się istnym must havem. W butikach ekskluzywnych domów mody w wielkich sieciówkach, czy na platformach internetowych, roi się od ciekawych wzorów. Zaczynając od krótkich napisów typu „Nie”, kończąc na długich wypowiedziach, jak na przykład „Nie mów do mnie teraz!” czy „Bitch chill your horses”.

Marką, która oferuję duży wybór zabawnych koszulek z hasłem jest animush. W ofercie znajdziemy takie hasła jak „NO FCKN WAY.”, „ABSOLUTNIE.” czy zwykłe „NIE.”. Każdy statement T-shirt występuje w kilku kolorach! Naszym ulubieńcem jest szmaragdowy!

Dla osób lubiących poważniejsze hasła, również coś znaleźliśmy! Marka Lazy Monkey w swojej ofercie posiada koszulki z napisami odnoszącymi się do wolności i praw kobiet. Taki prosty, biały T-shirt świetnie wygląda w każdej stylizacji, a do tego jest doskonałym transparentem do wyrażania swoich poglądów.

Absolutnym hitem są również koszulki wypuszczone przez Magdalenę Frąckowiak – QUOTESBYTHEQUEEN.COM. Modelka dzięki swoim zabawnym filmikom „hi biches” stworzyła nowy „gang”. Jej instagram to skarbnica mądrości dla każdej „bad bitch”. Wśród jej projektów znajdziemy takie hasła jak „Bitch chill your horses”, „Bitch out of my view” czy „Call me a bad bitch”. Wszsytkie wykonane z nieziemskiej w dotyku 100% bawełny.

Wśród naszych propozycji znalazły się też takie klasyki jak „Nie mów do mnie teraz” od marki Gego Workshop. Coś nawołującego do zdrowego trybu życia, czyli 'Make yoga not war”. Te i jeszcze więcej koszulek znajdziecie na platformie Pakamera.pl!

źródło: Pakamera.pl; instagram.com/frackowiakmagdalena/