Sztuka Wyboru x OFF Piotrkowska Center

II edycja Sztuki Wyboru która odbędzie się na OFF Piotrkowska Center 10-12.04.2015 coraz bliżej. Z tej okazji dla wszystkich zainteresowanych i ciekawych nadchodzącego wydarzenia przygotowanych zostało wiele ciekawych atrakcji.

 

Sztuka Wyboru to nie tylko ogromna przestrzeń showroomu, ale także wystawy i specjalne strefy.  Pierwszego dnia odbędzie się wernisaż wystawy reKREakCJA, studentów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Będzie to zbiór prac konkursowych, dyplomowych licencjackich i magisterskich reprezentatywnych przez Wydział kierunków studiów w zakresie wzornictwa oraz architektury wnętrz. Na prezentowane projekty składają się prototypy, czyli projekty, które bardzo niewiele dzieli od zaistnienia na rynku. Mamy nadzieję, że kontakt z szerszym gronem odbiorców pozwoli na wypromowanie choćby niektórych z nich oraz szersze rozpropagowanie idei dobrego projektowania.

Studenci kierunku Grafika Społecznej Akademii Nauk zaproszą również nas wernisaż swoich prac stworzonych w ramach Pracowni Grafiki Projektowej i Ilustracji. Zaprezentowane zostaną prace z szeroko pojętej dziedziny grafiki projektowej, w tym projekty identyfikacji wizualnej, plakatu oraz typografii. Kuratorem wystawy jest dr Milena Romanowska i mgr Jagoda Krajewska.

 

Co? Sztuka Wyboru II

Gdzie? OFF Piotrkowska Center

Kiedy? 10-12/04/2015

Więcej info: https://www.facebook.com/events/502050833270913/