Sztuka światła: Rumruk – Lampy totemy

W dzisiejszych czasach oświetlenie pełni znacznie większą rolę niż tylko dostarczanie światła. Stało się ono ważnym elementem wystroju wnętrz, podkreślającym styl i charakter pomieszczenia. Lampy są biżuterią we wnętrzu, która może stanowić delikatne tło dla reszty, lub wybijać się na pierwszy plan charakterem i ekstrawagancją.

 

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy markę Rumruk – tworzy ona lampy, które nie tylko oświetlą, ale także zachwycą Twoje zmysły.

Rumruk to marka, która powstała z pasji do rzemiosła artystycznego i piękna oświetlenia. Jej lampy są tworzone z najwyższą precyzją i starannością, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Każdy detal jest dokładnie przemyślany, od kształtu po wykończenie, co sprawia, że każda lampa Rumruk staje się unikalnym dziełem sztuki.

Założone w 2014 roku studio RUMRUK powstało przy okazji kilku eksperymentalnych projektów lamp do realizowanych projektów wnętrz. Założyciele, Ania i Piotr, z wykształcenia architekci wnętrz po krakowskiej ASP, szukali oryginalnych abażurów dających im większe możliwości aranżacji wnętrz. Tak zaprojektowali własne modele abażurów z łatwo dostępnego i dającego ogromne możliwości kolorystyczne materiału, z włóczki. Połączyli nastrojowe oświetlenie z nieograniczającą ich formą i kolorystyką. Tak powstały Pyzy i Baryły. Wprowadziły ciepłą atmosferę i naturalne materiały.

Twórcy marki Rumruk wiedzą, że oświetlenie ma ogromny wpływ na atmosferę w pomieszczeniu. Dlatego ich lampy są zaprojektowane tak, aby nie tylko oświetlać, ale także dodawać charakteru i stylu. Każda lampa wykonana jest ręcznie z ogromnym pietyzmem. Oznacza to, że każda jest niepowtarzalna. To jaką lampa przybierze formę i kolor, zależy od Was, gdyż twórcy RUMRUK dają możliwość personalizacji swoich projektów.

Marka doskonale łączy funkcjonalność, estetykę i zrównoważone podejście do produkcji. Rumruk nie tylko dba o design swoich lamp, ale również o ekologiczne podejście do produkcji. Stawia na zrównoważone materiały i procesy, aby minimalizować negatywny wpływ na środowisko.

W ofercie znajdują się różne modele, wszystkie awangardowe.

 

fot.:Rumruk/pakamera.pl
1 / 6

Lampy Rumruk znajdują swoje miejsce w różnych przestrzeniach, od domowych salonów po hotele i restauracje. Cudowanie rozpraszają światło i wprowadzają przytulną atmosferę. Dodatkowo wyglądają jak wiszące, lub stojące rzeźby. Ich obecność we wnętrzu zdecydowanie intryguje.

Wnętrza odzwierciedlają nasz styl, nasze preferencje i naszą osobowość. Kiedy projektujemy przestrzeń, chcemy stworzyć unikalne i inspirujące miejsce, w którym będziemy czuć się komfortowo i które będzie nas cieszyć. Jeśli szukasz czegoś niezwykłego, czegoś, co wprowadzi do Twojego wnętrza nową energię i wyrazistość, lampa Totem marki Rumruk jest idealnym wyborem.

Wybierając lampę Totem marki Rumruk, wprowadzasz do swojego wnętrza coś więcej niż tylko światło. Przynosisz ze sobą historię, estetykę i wyjątkowość.

Lampy dostępne są tu: Rumruk

P.S. (Rumruki  są także fantastycznym pomysłem na prezent dla osób, które cenią oryginalny design.)