Sylwia Rubin - premiera singla FUNDAMENTY

Młoda, piękna i niewiarygodnie zdolna. Sylwia Rubin o swoim autorskim singlu „Fundamenty”, którego premiera miała miejsce 8 grudnia.

 

W teledysku ,, FUNDAMENTY ” została przedstawiona relacja dwojga ludzi. W ich życiu, rutyna wkradła się na dobre. Stali się dla siebie oziębli i obcy. Z czasem emocje narastały a sytuacja stawała się coraz bardziej napięta. Emocje zaczęły nimi sterować i stali się marionetkami w spektaklu zwanym życiem lecz to czy uwolnią się od tych emocji, zależy tylko od nich. Symbolem narastających emocji, stała się czerwona włóczka, którą można zauważyć, od początku teledysku. Natomiast w przedstawione małżeństwo wcielili się niesamowici aktorzy: Beata Śliwińska oraz Jakub Kwasniewicz.

Utwór został napisany przez Sylwię, pod wpływem emocji i o tym właśnie jest ten singiel. Pełna frustracji, uświadomiłam sobie jak często ulegamy kłamstwom i manipulacjom. Jak słowa potrafią ranić i burzyć „fundamenty” danej relacji partnerskiej czy też rodzinnej. To powoduje ,że odczuwamy lęk przed przyszłością. Zadane rany gryzą nas od środka. Nie wiemy czy możemy zaufać losowi skoro wciąż przysłowiowo plącze nasz świat. Nie wiemy już co jest prawdą, a co fikcją. Stajemy się bezradni i nieufni, nawet wobec samych siebie. –  mówi o swoim singlu autorka.

Moim celem jest zwrócenie uwagi, jak emocje potrafią zawładnąć ludźmi. Często ulegamy manipulacjom, kłamstwom natomiast pamiętajmy, że to my sami, musimy stawić czoła swoim lękom i wyzwaniom. To od nas zależy jakie podejmiemy decyzję o swoim życiu i jak daną relację będziemy pielęgnować. Pragnę aby każdy odnalazł swój ,, fundament ” czyli swoją historię życia w tej piosence i wyciągnął z tego wnioski – opowiada Sylwia.

Tą piękną, wizualna historie, wyprodukowała niesamowita ekipa 7 Studio Productions z Wrocławia. To ludzie pełni pasji ,którzy doskonale przedstawili  odczucia w postaci obrazu.

Lubię tworzyć teksty głębokie, emocjonalne , które będą skłaniały do myślenia.. Chciałabym, aby słuchacz mógł interpretować moje teksty, na swój sposób i odnalazł w nim cząstkę siebie. Mam nadzieję ,że w przyszłości nagram swoja płytę i ruszę w trasę koncertową. Zeszyt zapisany jest piosenkami, więc trzymajcie mocno kciuki i wyczekujcie kolejnych muzycznych niespodzianek! – mówi Sylwia

Reżyserem projektu był Mikołaj „Nick” Kałużny, znakomity wizjoner i pasjonat ,który doskonale zarządza całym planem filmowym niczym dyrygent prowadzący swoją orkiestrą.

Głównym wydawcą singla jest firma Audio Pictures Media a na jej czele Tomasz Piotrowski oraz Mateusz Gorzkiewicz. Muzyczną stroną zajął się Mateusz Gorzkiewicz ,który zaaranżował i wyprodukował singiel oraz dograł piękne brzmienia gitary.

Skład 7 Studio Productions:

Jakub Stypuła, Mikołaj Otwinowski, Paulina Czernielewska, Paulina Sokołowska, Lech Sulkowski, Maksymilian Nowak, Kacper Burzała, Kacper Elsner, Paweł Koper, Dorota Litwiniuk, Jakub Wędzina.

Zdjęcia : Kamil Zwijacz, Krzysztof Rojek, Michał Bocian

Bardzo ważną rolę odegrali także statyści ,którym bardzo dziękuję za udział w teledysku: Dominika Szymaszczyk, Anastazja Warzycha, Kacper Nowak, Nicola Pietrucha, Wojciech Sierpiński, Quang Pham, Monika Pham, Oliwier Pham, Amelia Pham.