W najbliższą sobotę, Hocki Klocki organizują ostatnią imprezę, podsumowującą piąty rok działalności. Ten sezon obfitował w całe mnóstwo szaleństw na parkiecie oraz muzycznych i kulturalnych wrażeń, podczas dziennych eventów czy koncertów. Zwieńczeniem sezonu będzie natomiast… impreza sylwestrowa, która przewrotnie odbędzie się 22 września!

W mijającym sezonie, szczególnie mocnym punktem kulturalnej oferty Hocków były koncerty. Na nadwiślańskiej scenie, mogliśmy zobaczyć i posłuchać na żywo artystów takich jak: Ruth Koleva, Coals, Bownik, Agyness B. Marry, Gverilla i Tuzza. Oprócz tego klub zaoferował cały wachlarz dziennych atrakcji podczas takich wydarzeń jak: Piknik Amerykański, Dancing Międzypokoleniowy, Vintage&Vinyl Piknik, Salon Gier PRL, czy Dzień Psa. W tym roku powrócił również cykl dziennych imprez elektronicznych – Splot Słoneczny. Podrygi w gorących promieniach słońca, które odbywały się w niedzielę od południa do zmroku, spodobały się warszawiakom do tego stopnia, że zorganizowano aż sześć edycji.

Ponadto, w tym sezonie nadwiślański klub poświęcił uwagę nie tylko ciekawym eventom, ale także proekologicznemu podejściu! Na rzecz środowiska, w Hockach pojawiły się biodegradowalne kubki, papierowe słomki oraz kosze do segregacji śmieci. Zorganizowano też warsztaty kulinarne zero waste.

Intensywny sezon, podczas którego niemalże każdego dnia w Hockach odbywały się najróżniejsze wydarzenia, należy zakończyć z przytupem. Dlatego też, właściciele klubu postawili na inspirację najbardziej huczną i przełomową imprezą w roku – Sylwestrem. Aby nie było wątpliwości, wydarzenie przyjęło nazwę, Sylwestra Na Niby, jako że odbywa się z nocy 22 na 23 września. Wszystko inne będzie się natomiast zgadzać w stu procentach! W Hockach spadnie konfetti, wystrzelą fajerwerki, poleje się szampan i nie zabraknie klasycznego odliczania do północy. Rytm sylwestrowej nocy nadadzą warszawscy Dj’e: Zeppy Zep, KVBA84, I Say Mikey, Kuvau, Dj Punchline, Vinylstealer, Ptaku (Porządne Dziewczyny), Kotojeleń (Rapperoni) i Dj Rizzle.

Wszyscy ci, którzy zatęsknią za hockowymi wydarzeniami, beztroskimi imprezami i latem nad Wisłą – nie mogą przegapić zakończenia sezonu!