Święta w artystycznym klimacie Dekoracje handmade według pomysłu Annie Sloan

Przygotowania do Świąt czas zacząć! Własnoręcznie wykonane dekoracje mogą dać nam wiele radości i satysfakcji, a dom zyska dzięki nim wyjątkowy klimat. Trochę kolorów, szczypta złota i wszystko wokół mówi, że Święta już blisko. Dekoracje handmade według pomysłu Annie Sloan

Z pomysłami Annie Sloan, eksperta w dziedzinie kolorów i technik dekoracyjnych każdy może odkryć w sobie artystę. Wykonanie świątecznych ozdób nie jest trudne, za to bardzo przyjemnie. To sposób na kreatywne spędzanie czasu i rodzinną integrację.
Może w tym roku nad świątecznym stołem zawisną oryginalne, artystyczne dekoracje? Bombki pomalowane farbami w kolorach burgundu i głębokiej zieleni będę tworzyły niepowtarzalną, pełną świątecznej elegancji kompozycję z pnącym bluszczem. To propozycja dla wielbicieli tradycji, ale w nowoczesnym wydaniu.
Annie Sloan ma również pomysł dla fanów rustykalnego klimatu. Z sosnowych szyszek, gałązek i suszonych plastrów pomarańczy wykonacie jedyne w swoim rodzaju łańcuchy i wieńce. Wystarczy użyć wosku pozłotniczego, aby zyskały świąteczny blask.

Więcej informacji na stronie: https://www.anniesloan.com/pl