Świąteczny stół - podpowiadamy gdzie kupić stylowe dekoracje

Święta to nie tylko prezenty. To przede wszystkim magiczny czas pełen ciepła, miłości i… jedzenia! Dwanaście Wigilijnych potraw to piękna tradycja, która według nas wymaga odpowiedniej oprawy. Świąteczny stół powinien uginać się zarówno pod względem jedzenia, jak i dekoracji. Dlatego dziś, podpowiadamy gdzie kupić stylowe ozdoby!

Świąteczny stół to miejsce spotkania, biesiadowania i cieszenia się wspólnymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Warto więc by to miejsce było odpowiednio przystrojone. Dla nas, obowiązkowo nie może zabraknąć pięknego obrusa, pod którym znajdzie się symboliczne sianko, stylowej zastawy czy obrączek na serwetki. Pięknym, dekoracyjnym elementem stołu Bożonarodzeniowego będzie również świąteczny wianek oraz świeczniki, które dodadzą intymnego klimatu. Jednak pozostaję pytanie – gdzie tego wszystkiego szukać?! Nam z pomocą przyszła platforma Pakamera.pl, która w swojej ofercie posiada mnóstwo stylowych dodatków do mieszkania, a w tym właśnie idealnie nadające się dekoracje na świąteczny stół.

Wróćmy więc do naszych obowiązkowych elementów. Jeśli chodzi o obrus to postawiliśmy na markę LUMIO, w ich ofercie znajdziemy piękne lniane modele, które sprawdzą się podczas wielu uroczystych okazji. Ciekawe propozycje posiadają takie brandy jak Crata czy SO LIEN. Skoro mamy już „nawierzchnie” czas na kolejne elementy. Według nas, jednym z najistotniejszych elementów jest odpowiednia zastawa. Ta sama potrawa smakuję zupełnie inaczej gdy podana jest na wyjątkowym talerzu. Dla fanów art-deco polecamy piękne produkty od VOLA art of deco. Taka bogato zdobiona zastawa z pewnością nada wytworności Wigilijnemu wieczorowi. Nieco bardziej minimalistyczne, ale równie niebanalne propozycje znajdziemy u marki Zulana czy Wzorowe Towarzystwo.

Planneo

Jak to mówią – diabeł tkwi w szczegółach, dlatego zawsze przykładamy dużą uwagę do takich detali jak pierścienie na serwetki, małe stroiki oraz świeczniki. Każdy z tych elementów, choć może wydawać się błahy, tworzy efektowną stylizację, dając nam w rezultacie bardzo świąteczny stół. Na platformie Pakamera.pl wybraliśmy klika marek, które zachwyciły nas swoją ofertą. Wśród pierścieni na serwetki naszymi faworytami są Planneo oraz MIA Home Passion, natomiast w przypadku stroików to marka Ci Sza nie ma sobie równych. Wystarczy nawet jeden taki bardzo dekoracyjny element by stworzyć świąteczny klimat i zachwycić gości, nie tylko smakiem swoich potraw ale i stylizacją stołu.

Więcej ciekawych produktów i inspiracji znajdziesz w specjalnej selekcji stworzonej przez specjalistów Pakamera.pl. Aby je zobaczyć wystarczy kliknąć TUTAJ! Natomiast w poszukiwaniu oryginalnych świątecznych prezentów zajrzyj do naszego tekstu o tutaj!