Summer Vinyl Nights :: InFormal Kitchen

Lato to czas na wieczorne wylegiwanie się na leżakach w towarzystwie kolorowych drinków i dobrej muzyki. W cyklu wydarzeń Summer Vinyl Nights najważniejsza jest jakość muzyki, jedzenia, koktajli oraz wspaniałej zabawy. Poznajcie nowy cykl imprez muzycznych w niezwykłym miejscu jakim jest InFormal Kitchen.

Dlaczego czarne płyty?
▪ bo to przede wszystkim z niczym nieporównywalna jakość dźwięku,
▪ bo na winylach nie może grać każdy – stawiamy na bardzo doświadczonych, pasjonatów czarnych krążków, dla których granie jest magią, sztuką i filozofią.
▪ bo winyle przeżywają w Polsce swój renesans i stają się nieustannie rosnącym trendem, a my je kochamy i chcemy zaszczepić w naszych Gościach tę miłość.

Piątek, 14.06
Lu Noir
Soul, Funk, Nu Jazz, House – człowiek, dla którego płyty winylowe to cały jego świat. Gra na płytach, mówi o płytach, myśli i śni o płytach. W pełnej krasie zajawkowicz i pasjonat przez duże P. Granie dla niego to ”sposób na życie”, którym zaraża wszystkich napotkanych i słuchających – Soul, Funk, Nu Jazz, House w jego wykonaniu to prawdziwy majstersztyk i dlatego warto przyjść w piątek do InFormal.

Sobota, 15.06
Dj Bart Qb
Jako DJ występuje od 2003 roku, wówczas otworzył swój pierwszy sklep winylowy. Obecnie jest właścicielem dobrze odbieranego w stolicy sklepu z płytami 'Black Market’. Anatomie płyty zna jak lekarz anatomię człowieka, brzmienie, kolor, strukturę – co jeszcze? Nie zagniesz tego Pana – skarbnica wiedzy i talentu. Ogrom super tytułów z całego świata w jego głowie, w Informal będzie grał to co mu w duszy i w sercu gra – House, Disco, Funk oraz współczesne wersji utworów z lat 70/80’tych, szczypta Jazz’u. Będzie zacnie!

InFormal Kitchen
Plac Małachowskiego 2, Warszawa
Każdy letni piątek i sobota
Godz: 19:00 – 23:00