Summer Shopping Days | Poznań | Kraków | Wrocław | Trójmiasto

W zeszłym tygodniu akcja Summer Shopping Days wystartowała w Warszawie. Teraz czas na kolejne miasta. Już w najbliższy piątek, 17 lipca akcja odbędzie się w Poznaniu. Następne to Kraków (24 lipca), Wrocław (31 lipca) i Trójmiasto (7 sierpnia). Summer Shopping Days | Poznań – local shops / promo / free drinks / summer vibe

 

Summer Shopping Days to „święto zakupów” skupione na lokalnych sklepach, butikach, concept store’ach z ubraniami, butami, designem, kosmetykami, książkami, roślinami          i innymi oryginalnymi rzeczami.

Wszystkie sklepy biorące udział w akcji szykują wielkie obniżki, akcje promocyjne i wiele atrakcji. W wybranych miejscach – welcome drink w postaci piwa Bud, Prosecco, czy koktajli.

Wycieczkę po poznańskich sklepach możemy zacząć od kultowego butiku vintage, który na mapie Poznania gości od 10 lat. W swych zbiorach NooNah Store oferuje starannie wyselekcjonowane ubrania i dodatki vintage z różnych okresów XX w. Natomiast NooNah Collection – flagowy butik marki, oprócz niszowych marek skandynawskich, oferuje także kolekcję autorską. Kolejne butiki warte odwiedzenia znajdują się na ulicy Paderewskiego i są to Confashion oraz Simply Life Concept. Natomiast w Starym Browarze polecamy concept store TUTU oraz butik Niumi.

Na premierę nowej kolekcji zaprasza Magda Hasiak do swojej pracowni. Wartym odwiedzenia jest butik Luillu Store, którego wnętrze przypomina sanktuarium stylu boho, a ubrania są romantyczne i pobudzające wyobraźnię. Natomiast w NAOKO znajdziemy oryginalne kolekcje ubrań inspirowane podróżami po całym świecie. Po włoskie, hiszpańskie, czy francuskie torebki oraz obuwie warto zajrzeć do butiku Vergelio na Jeżycach.

DECOculture Studio jest showroomem multibrandowym, w którym znajdziemy meble, elementy oświetleniowe, akcesoria i tekstylia. Specjalnie na Summmer Shopping Days zostanie zaaranżowany pop-up store DECOculture w nowo otwartym miejscu miejskiej rekreacji, LABA.LAND.

Fanów roślin zapraszamy do sklepu i kawiarni Zarośla. Tutaj będzie można skorzystać z porad ekspertów w zakresie pielęgnacji roślin doniczkowych oraz ich doboru do wnętrz. Dodatkowo promocja – przy zakupie trzech roślin, czwarta gratis. Kolejnym „zielonym” miejscem wartym odwiedzenia jest Warsztat, czyli pełna pasji kwiaciarnia, gdzie czekać będą nowości, promocje i niespodzianki.

Un Lapin Sklep Naturalny to miejsce, w którym znajdziemy wiele polskich, ekologicznych manufaktur kosmetycznych, a 17 lipca do każdego zakupu otrzymamy upominek. BIOrę to dwa poznańskie sklepy z certyfikowaną żywnością ekologiczną, którą można kupić na wagę w klimacie idei zerowaste. Zakupimy tu wysokojakościowe produkty spożywcze, a także kosmetyki i akcesoria bez plastiku, w piątek z 10% rabatem.

Zakupową wycieczkę po Poznaniu proponujemy zakończyć w Atelier Just Unique, czynnym aż do godziny 21:00. Na Klientki i Klientów, oprócz wielu promocji, będzie czekał barman serwujący alkoholowe i bezalkoholowe koktajle.

Lista poznańskich sklepów biorących udział w Summer Shopping Days:

Agata Bieleń, Szewska 14
Biore, Garbary 42, Kościelna 15
Chabazie, Piotra Wawrzyniaka 26
Confashion, Paderewskiego 8
DECOculture Studio, showroom, Garbary 65
DECOculture Studio, pop-up store, Przełajowa 5
Just Unique, Wosjkowa 4
Lunula, Szewska 15
Luillu, Jana Henryka Dąbrowskiego 52
Lunula, Szewska 15/1
Magda Hasiak, Zwierzyniecka 7
Naoko, CH Posnania, I piętro
Niumi, Stary Browar, Atrium
NooNah Store, Wielka 21
NooNah Collection, Wielka 18
Pozerki, Salon Vernice , Zwierzyniecka 30/27
Simply Life Concept, Pasaż Bazar, Paderewskiego 7
Tutu, Stary Browar, Atrium, II piętro
Unlapin, Pasaż Apollo 18
Warsztat, 23 lutego 36
Vergelio, Rynek Jeżycki 3
Zarośla, Bukowska 45

Szczegóły i lista sklepów w Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście wkrótce.

www.shoppingdays.pl
www.instagram.com/shopping_days_pl
www.facebook.com/ShoppingDaysPL