Styl safari :: najmodniejsze ubrania na lato

Styl safari to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych trendów każdego lata. Choć znany jest od lat, to tak naprawdę dzięki projektantowi  Yves Saint Laurent wszedł on do mody, gdzie zapuścił naprawdę mocne korzenie. Nic dziwnego! Naturalne tkaniny, klasyczne szmizjerki czy wygodne szorty to ulubieńcy każdej kobiety, która ceni sobie styl i komfort. Oto co proponuję platforma Pakamera.pl!

Podczas upalnego lata można poczuć się jak na afrykańskim safari. By choć odrobinę poczuć nutę komfortu warto w miejskiej dżungli postawić na ubrania z naturalnych materiałów oraz zachowanych w jasnej kolorystyce. Styl safari gromadzi w sobie własnie wszystkie te elementy, a dodatkowo jest bardzo modny! Ten uniwersalny trend przemyca się na wybiegach co roku, serwując nam ubrania odpowiednie zarówno do pracy, jak i na wyjście ze znajomymi, czy bieganie po mieście. Sukienka szmizjerka w beżowym kolorze, spodenki khaki do kolan czy przewiewna biała koszula to fundamenty stylu safari. My proponujemy doszlifowywać go wiklinowymi torebkami czy kapeluszami. Nie zapominamy również o biżuterii! Najbardziej odpowiednie będzie złoto i lekko etniczne motywy. Również mile widziana jest biżuteria z muszelkami, która podbija aktualnie instagramowe profile influencerek.

Mnóstwo ciekawych propozycji w stylu safari można znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych ale również w sieci! Platforma Pakamera.pl, która zrzesza projektantów posiada w swojej ofercie nawet specjalną selekcje, właśnie z ubraniami we wspominanym dziś klimacie. Nie brakuję marki Cat Cat studio i ich pięknej sukni flavia w beżowym kolorze, czy marki Clower z fantastycznym modelem bianca. W selekcji, oprócz ubrań znajdziemy również akcesoria. Naszą absolutną miłością jest kapelusz marki Roboty Ręczne, który jest wykonywany ręcznie! W zestawie stworzonym przez stylistów Pakamera.pl nie zabrakło również letnich sandałków, zarówno płaskich jak i na obcasie.

By zobaczyć wszystkie te cuda, o których pisaliśmy, i których zdjęcia widać powyżej, wystarczy wejść na Pakamera.pl lub po prostu kliknąć tutaj! Z pewnością nie wyjdziesz ze strony z pustymi rękoma.