Niedźwiedź tęskni za Maszą… Czy tobie też jej brakowało? Poznaj dalszy ciąg miłosnych perypetii sympatycznego misia i dowiedz się, czy w końcu zdobędzie serce Niedźwiedzicy. Odkryj nowy talent Maszy, przejedź się taksówką prowadzoną przez wilka, a potem wysłuchaj okropnej opowieści o duchach, która wstrząsnęła całym lasem. Obroń lodówkę Niedźwiedzia przed niebezpieczeństwem i zobacz, do czego prowadzi uzależnienie od gier komputerowych!

Sympatyczna i niesforna Masza, znana z popularnej serii „Masza i Niedźwiedź”, opowiada zupełnie nowe historie, które pomogą przezwyciężyć dziecięce lęki. Intrygujące opowieści dostarczą nie tylko dobrej zabawy, lecz także nauczą, że strach można pokonać! Każda płyta DVD „Strasznych Historii Maszy” zawiera 13 odcinków. „Straszne Historie Maszy”, części 1 i 2 pojawiły się w ofercie Galapagos.

CZĘŚĆ 1 – ODCINKI: Przerażająca historia o ciemnym lesie i małym żuczku; Bardzo straszna historia o chłopcu, który bał się myć; Straszna historia o potworach i tych, którzy się ich boją; Trudna historia o kotku, który się zgubił i odnalazł; Koszmarna historia o dzieciach, które boją się świątecznych wierszyków; Smutna historia o przesądnej dziewczynce; Smutna historia o zasmarkanym chłopcu; Ponura historia o dziewczynce, która bała się zwierząt; Przerażająca historia o babci i wnuczku; Legendarna historia o żalu z powodu historycznego błędu; Straszna historia o Babie Jadze; Wywołująca panikę historia o owadach; Smutna historia o bólu brzucha i dziewczynce, która bała się lekarzy

CZĘŚĆ 2 – ODCINKI: Fantastyczna historia o jeżyku, chłopcu i zielonych kosmitach; Straszna historia o chłopcu, który musiał zmienić szkołę; Przerażająca historia o pastuszku na pniu; Rozdzierająca serce historia o rowerze; Straszna historia o strasznych historiach; Przerażająca historia o przydatnych urządzeniach; Koszmarna historia o koszmarach; Przerażająca historia o gromach i błyskawicach; O chłopcu, który bał się być małym; Mrożąca krew w żyłach historia o szczęśliwych wydarzeniu; Przerażająca historia o wysokim i niskim; Przerażająca historia o wypadku w cyrku; Szokująca historia o dziewczynce, która bała się wszystkiego.