Sopot stolicą polskiej mody. Fashion Market Square coraz bliżej

Sopot stolicą polskiej mody. Fashion Market Square coraz bliżej

5-6 czerwca, 10-11 lipca i 14-15 sierpnia. W tych dniach Fashion Market Square zawita do Sopotu. Wydarzenie to opiera się na oryginalnych projektach, twórczości, której nie znajdziecie nigdzie indziej i najlepszych produktach na wyciągnięcie ręki.

Fashion Market Square to cykl wydarzeń pokazujących różne oblicza świata mody. Jego podstawą są uzdolnieni ludzie, którzy z pasją podchodzą do branży fashion i stawiają na oryginalne pomysły. To projektanci, którzy cenią sobie indywidualizm, bardzo często wypracowując swoją wyjątkową drogę tworzenia. Opierają styl na podejściu rzemieślniczym i w każdą tworzoną rzecz wkładają serce.

W wydarzeniu biorą udział również ci, którzy stawiają na modę ekologiczną. To twórcy, dla których ważna jest troska o środowisko i filozofia cruelty free. Dzięki temu wybierają materiały, które nie tylko są trwałe i dobrej jakości, ale również nie przyczyniają się między innymi do zwiększania śladu węglowego czy cierpienia zwierząt.

Fashion Market Square to miejsce, gdzie przede wszystkim pokazują się polskie marki. To event, w którym chwali się to, co nasze i odkrywa niezwykłą różnorodność rodzimych projektantów. Daje on pełny wgląd w to, jak rozwija się krajowa scena modowa. To również możliwość wsparcia rodzimych, mniejszych biznesów i pokazania, że coś jest dobre, bo jest z Polski.

Fashion Market Square Sopot

W tym roku polskie morze będzie najmodniejszym miejscem w kraju. Fashion Market Square odbędzie się w nim aż w trzech odsłonach:
– 5-6 czerwca
– 10-11 lipca
– 14-15 sierpnia

Fashion Market Square Sopot to targi mody autorskiej, które odbędą się w przy molo w Sopocie.
Wśród wystawców znajdą się marki w kategoriach:
• odzież,
• obuwie,
• akcesoria i dodatki,
• biżuteria,
• produkty ECO.

Polskie morze to bogaty, tradycyjny, rękodzielniczy świat mody. Raz po raz zaskakuje swoją oryginalnością. Warto poznać pełnię jego możliwości, odwiedzając FMS Sopot.

Wstęp na Fashion Market Square na Placu Zdrojowym jest wolny.