Jesienno-zimowy sezon wydarzeń w pełni, a w najbliższy weekend w klubie czekają nas kolejne mocne wydarzenia. Jego bohaterami będą przedstawiciele wytwórni Figure oraz Damian Lazarus, który świętuje wydanie kolejnej kompilacji w swojej wytwórni Crosstown Rebels.

Wytwórnia Figure, zarządzana przez Lena Fakiego, czyli jednego z czołowych przedstawicieli brzmień techno na świecie, świętuje w tym roku okrągłe, 15 urodziny i z tej okazji odwiedza największe miasta Europy. Jednym z przystanków będzie również Warszawa, a konkretnie klub Smolna, gdzie przez całą piątkową noc na głównej scenie klubu zagrają znani reprezentanci labelu – Exos, Setaoc Mass oraz Regal. Taki skład gwarantuje, że z pewnością będzie to jedna z najmocniejszych nocy tego sezonu. Przedstawiciele Figure wystąpią na kolejnej odsłonie znanego cyklu Smolna Berlin, a oprócz nich podczas wydarzenia zagrają Ricardo i Tenes.

Regal – Repeat

Exos – Attfalt

Setaoc Mass – True Lies

Z kolei sobotnia noc będzie należała do artystów związanych z inną znaną wytwórnią – Crosstown Rebels, która świętować będzie wydanie drugiej części świetnie przyjętej w zeszłym roku kompilacji Spirits. Z tej okazji do Warszawy przyjadą Yulia Niko, Bartolomeo oraz szef labelu, uwielbiany w Polsce Damian Lazarus. Poza nimi, wystąpi również polska czołówka – Leon, Eltron i SLG.

Terminarz na najbliższy weekend:
23.11. Smolna Berlin: Figure Nacht with Regal, Exos, Setaoc Mass + Ricardo I Tenes
24.11. Crosstown Rebels presents Spirits II Launch Party with Damian Lazarus, Yulia Niko, Bartolomeo + Leon, Eltron I SLG

Więcej na www.smolna38.com i www.facebook.com/smolna38