Skórzane paski na każdą okazję :: Bellera

Marka Bellera to absolutni profesjonaliści w projektowaniu i tworzeniu skórzanych pasków. Piękne, ponadczasowe i wykonane z niezwykłą starannością. Skórzane paski Bellera to nie tylko akcesoria, to sztuka designu, który cieszy przez lata. Najnowsza kolekcja i towarzysząca jej kampania nosi nazwę YOU, oto co się pod nią kryje. 

Polska marka Bellera już od klku sezonów serwuję nam skórzane paski z górnej półki, w bardzo przystępnych cenach. Ich produkty to czysta klasa, na którą składają się takie rzeczy jak:

IDEA – Marka inspirowana jest naturą, jej kolorami, autentycznością, ale też skazą i nie oczywistością.

SKÓRA – Paski tworzone są przede wszystkim ze skór bydlęcych – dwoiny i licowych, które sprowadzane są z Włoch.

DETAL – Klamry oraz nity to Polska i Włoska robota, marka w 100% stawia na wyjątkowość i elegancje.

Każdy pasek sygnowany nazwą Bellera, wycinany jest z jednego z płatów skóry, dzięki temu zachowuje on swoją surowość i naturalność, nie mając w sobie żadnego dodatku kleju. Dodatkowo marka utrzymana jest w nurcie SLOW FASHION, co daję nam produkty świadome, wykonane z najwyższą dbałością.

Najnowsza kolekcja i kampania marki o nazwie YOU, nawiązuje do silnych, świadomych siebie i swojej siły kobiet. Na zdjęciach widzimy nie tylko piękną modelkę, która ma na sobie oczywiście skórzane paski Bellera. W oczy rzucają się hasła mówiące o tym jakie są kobiety. Wśród niech znajdziemy – silna, niezależna, pewna siebie i szczęśliwa. Całość zamyka pytanie „A Ty jaka jesteś?„, które zostało postawione nie bez przyczyny. Marka chce by ich klientki zatrzymały się na chwile w tym pędzącym świecie, i zobaczyły jak niezwykłymi są osobami.

Cała kolekcja marki dostępna jest już na platformie Pakamera.pl. Wśród nowości znajdziemy miedzy innymi dwa modele w kolorach bieli i turkusu, które wykonane są ze skór tłoczonych w węża czy krokodyla. Nie brakuję również klasycznych propozycji, wykończonych wyjątkowymi klamrami. Wszystkie modele zdecydowanie nadają się zarówno do noszenia w bardziej klasycznych, jak i nowoczesnych stylizacjach. By zobaczyć skórzane paski marki Bellera wystarczy kliknąć tutaj!