Skin first, make-up second - koreańska pielęgnacja Pibu Beauty

Zdrowa, odżywiona i nawilżona skóra, to kwintesencja koreańskiego podejścia do pielęgnacji. Marka Pibu Beauty powstała w samym sercu Korei – Seulu. Wieloletnie badania pozwoliły na stworzenie najlepszych składników i receptur. Pibu to po koreańsku „skóra”, niech skóra przemówi, a my wsłuchując się w jej potrzeby dostarczymy jej jak najlepszych składników.

 

W koreańskiej pielęgnacji niezwykle ważna jest maska w płachcie i z takimi produktami przybywa marka PIBU Beauty. Ten oto wspaniały kawałek materiału jest nasączony najlepszymi składnikami. 3 STEPS to BEAUTY to kompleksowa kuracja regenerująca inspirowana profesjonalnymi zabiegami kosmetycznymi, która w widoczny sposób poprawi wygląd Twojej skóry. Zawiera potężny zestaw składników aktywnych, które głęboko regenerują skórę, przywracając jej jędrność, witalność i wzmacniając jej naturalną barierę ochronną. Twoja skóra stanie się doskonale odżywiona, jedwabiście gładka i promienna.Kuracja składa się z 3 kroków:
KROK 1 – Aktywne serum – zawiera dużą dawkę przeciwutleniaczy, które są znane z właściwości neutralizowania wolnych rodników, zapobiegając uszkodzeniom skóry. Dodatkowo serum głęboko nawilża oraz poprawia wchłanianie składników aktywnych maski.
KROK 2 – Maska regenerująca ​​ – głęboko odżywia skórę i przywraca jej młodzieńczy, zdrowy wygląd. Zawiera ekstrakty roślinne, witaminy i inne wysoce skuteczne składniki o działaniu odmładzającym i regenerującym.
KROK 3 – Serum wygładzające – dzięki wysokiej zawartości witaminy C serum wygładza, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Nawilża i chroni przed szkodliwymi czynnikami.

Daj swojej skórze to co najlepsze i daj się porwać maseczkomanii.