SIMPLICITY :: nowa kolekcja Risk Made in Warsaw

Pastele, paski i naturalne materiały to elementy, które składają się na nową kolekcje marki Risk Made in Warsaw. SIMPLICITY, bo taką nazwę nosi ukazująca się dziś linia, to połączenie mody z użytkowością. Czyli to co lubimy najbardziej!

W nowej kolekcji polskiej marki Risk Made in Warsaw znajdziemy to co tej wiosny powinno się znaleźć w szafie każej kobiety. Mamy spódnice z koła o długości 7/8 w cudownym kolorze jogurtowej jagody, kobiece sukienki w paski, które będą wyglądać świetnie na każdej figurze, oraz kilka nieziemskich płaszczy. Naszym faworytem jest błękitny model, w którego składzie znajdziemy len i bawełnę. Premierze nowej kolekcji towarzyszy również kampania ze zdjęciami Izy Grzybowskiej. Widać na nich jak materiały, z których uszyto ubrania pięknie zachowują się w ruchu. Śmiało możemy również powiedzieć, że zdjęcia z kampanii mogłyby trafić do magazynu Vogue!

Jeśli pokochaliście te kolekcje równie mocno jak my, to koniecznie zajrzyjcie na Pakamera.pl. Znajdziecie tam nowe modele od marki Risk Made in Warsaw, wystarczy kliknąć tutaj!

zdjęcia: Iza Grzybowska