Niedziela 28 maja przebiegnie pod znakiem niezależnej polskiej mody i dizajnu. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym zaprezentuje się prawie 100 firm z całej Polski.

Wiosna sprzyja odświeżaniu zawartości szafy i całego mieszkania. Idealną okazją do zakupu nowych, wyszukanych i niepowtarzalnych rzeczy będą targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR. To już 6 edycja głównego wydania wydarzenia i w sumie 13 impreza z całego cyklu targów odbywających się pod szyldem SILESIA BAZAAR, poświęconych polskim dizjanerom.

Podczas targów zakupić będzie można autorskie kolekcje ubrań i wykonywaną ręcznie biżuterię ze szlachetnych materiałów. Nie zabraknie akcesoriów ze skóry produkowanych przez niewielkie pracownie. Prócz marek modowych pojawią się również producenci przedmiotów użytkowych z naturalnych surowców i dekoracji do domu. Zaprezentują się także firmy produkujące ubrania i akcesoria dla dzieci.
Swój udział w wydarzeniu potwierdziło również Województwo Łódzkie – kolebka polskiego włókiennictwa, na którego stoisku promować będą marki wywodzące się z tego regionu. Pojawią się również firmy z Czech z oryginalnymi projektami.

Organizatorzy SILESIA BAZAAR nie zapomnieli o dodatkowych atrakcjach. Zarówno Panie, jak i Panowie będą mogli zajrzeć do Strefy Stylizacji. Rad na temat stylu udzieli Agnieszka Krajewska –„chodząca encyklopedia wiedzy o modzie”, antropolog kultury, profesjonalna stylistka biorąca udział w wielu projektach modowych, twórczyni POKOKARDE Studio Stylizacji i marki męskich akcesoriów EX. Goście odwiedzający Strefę Stylizacji będą mogli zasięgnąć porad dotyczących ubioru, dowiedzieć się, jak dobrać dla siebie najlepszy strój, jak kupować dobre ubrania i jak czerpać z mody przyjemność.
Prócz modowych atrakcji dla dorosłych przewidziano również coś dla młodszych odbiorców wydarzenia. Dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1749432515303365/