Targi SILESIA BAZAAR już od 3 lat obecne są na liście czołowych imprez poświęconych niezależnej polskiej modzie i dizajnowi. Wydarzenie powstało z potrzeby oddania głosu na zdolnych, niezależnych projektantów i chęci umożliwienia im zaprezentowania się mieszkańcom Śląska i Zagłębia Dzięki SILESIA BAZAAR możesz niczym w galerii handlowej przechadzać się alejkami stworzonymi ze stoisk wystawców i podziwiać kreatywny dorobek polskich niezależnych marek.

Dołącz do Wystawców świątecznej edycji
Najbliższa okazja, by wziąć udział w śląskich targach niezależnej mody i dizajnu, to SILESIA BAZAAR vol.7. Świąteczne targi odbędą się weekend 16-17 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Do wystawienia się zaproszeni są twórcy i producenci mody, akcesoriów modowych, mebli, dekoracji i innych przedmiotów użytkowych, a także kosmetyków, produktów dziecięcych oraz wydawnictwa książkowe i producenci wyrobów papierowych. Organizatorzy przygotowali miejsca dla prawie 150 firm.

Okazja do świątecznych zakupów
Produkty oferowane przez wystawców targów SILESIA BAZAAR cechuje niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość. Sprawia to, że wydarzenie jest idealną okazją do znalezienia i zakupienia prezentów na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Szczegóły dla wystawców: silesiabazaar.pl