Showroom 9design otwiera się na spotkania i zakupy!

Tak jak my tęsknicie za ogólnopojętym shoppingiem?? To już potwierdzona informacja!!! Showroom 9design w Warszawie ponownie otwiera się na wizyty klientów!!   Zainteresowani już dziś mogą odwiedzić tą skarbnicę polskiego i zagranicznego wzornictwa osobiście, by dobrać wymarzone meble i dodatki – oczywiście z zachowaniem wysokich norm bezpieczeństwa i higieny.

Słońce i wiosenna aura coraz mocniej zachęcają do rozsądnego korzystania z uroków dobrej pogody a także do wnętrzarskich metamorfoz, by mimo wszystko czerpać przyjemność z przebywania w domowym zaciszu. Showroom 9design przy ul. Lucerny 25 w Warszawie ponownie otwiera się na wizyty klientów.

Architekci, architekci wnętrz i klienci indywidualni mogą znów odwiedzać showroom 9design, zainspirować się zasobami wzornictwa zgromadzonymi na ponad 300 mkw przestrzeni oraz skorzystać na miejscu z pomocy doświadczonego doradcy klienta. Właściciele salonu z dumą prezentują świeżo zaaranżowane wnętrza showroomu pełne nowości i wyselekcjonowanych „smaczków”. Z pewnością entuzjaści designu docenią także okazje dotyczące oferty mebli ogrodowych oraz atrakcyjne ceny mebli z ekspozycji.
Zespół 9design zapewni gościom maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort konsultacji i dokonywania zakupów – środki ochrony osobistej dostępne są przy wejściu do salonu a pracownicy stosują się do rygorystycznych wytycznych.

Tym, którzy z domów tęsknią za zakupami stacjonarnymi i salonem 9design polecamy wirtualny spacer: TUTAJ