Shahmen :: czyli SENSE i Bless wystąpią w Warszawie!

SHAHMEN to hip-hopowy projekt, który stworzyli pochodzący z Amsterdamu producent SENSE oraz raper B L S, zwany również jako Bless, z Los Angeles. Już 31 października zagrają w warszawskim Klubie Hydrozagadka.

B L S poznał SENSE w czasie podróży przez ulice Amsterdamu zimą 2006 roku. Nagrali wspólny kawałek w domowym studio, po czym wyruszyli nocą w miasto, zbili piątkę i ich drogi się rozeszły. W lecie 2007 roku, B L S powrócił do Amsterdamu z jedną misją – nagranie albumu z SENSE. Zaczęli współpracę nad nowym utworem i kiedy B L S wspomniał luźno o wyprodukowaniu całej płyty, SENSE odmówił, tłumacząc się zbyt dużym nawałem innych projektów i zobowiązań. Los chciał, że B L S wychodząc ze studia, nie zabrał ze sobą zeszytu z tekstami. Tej nocy SENSE otworzył go i po przeczytaniu zawartości zrozumiał, że słowa B L S w wyjątkowy sposób pasują do jego brzmienia. Zadzwonił do artysty jeszcze tej nocy, aby zainicjować wspólne nagrywanie – i tak właśnie powstał projekt SHAHMEN.

Ich brzmienia określane są jako taniec pomiędzy tonalną błogością i mrocznymi, twardymi bitami oraz oryginalnymi narracjami. Na swoim koncie mają m.in. EP-kę „Enter The Circle” i długogrające albumy „All In The Circle” czy „California Is Cold”.

Występ SHAHMEN w Warszawie odbędzie się w ramach ich pierwszej międzynarodowej trasy koncertowej. Jest to więc historyczne wydarzenie, którego nie można opuścić.koncert Shahmen w WarszawieData: 31.10.2019
Doors: 19:00
Start: 20:00
Miejsce: Klub Hydrozagadka

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w bileterii Going.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin