Seaside Fashion  to wyjątkowe wydarzenie kulturalne, które już od ponad roku gromadzi licznych projektantów, artystów i designerów z całej Polski na terenie Trójmiasta. Już 9 sierpnia spotykamy się po raz szósty na terenie Teatru Wybrzeże,  gdzie będzie można dokonać oryginalnych zakupów i zapoznać się z propozycjami artystów na najbliższy sezon.

plakt

Zapraszamy na 6 edycje Seaside Fashion w godz. 12:00-20:00 gdzie zrobicie zakupy u polskich projektantów i artystów. Znajdziecie niepowtarzalną biżuterię, modę vintage, akcesoria, zabawki dla dzieci robione ręcznie i wiele, wiele więcej. Trzy modowe strefy wszystko made in Poland 🙂

STREFA MODY: najlepsi polscy projektanci ubrań, dodatków i biżuterii. Projekty unikatowe, wykonywane ręcznie, niedostępne w sklepach!

STREFA DESIGN: funkcjonalność i oryginalność? Tak, to zestawienie jest możliwe! Przyjdź i przekonaj się jak łatwo możesz zmienić wnętrze swojego mieszkania na bardziej atrakcyjne i zakochać się w swoich czterech kątach na nowo.

STREFA KIDS: wszystko dla najmłodszych – ubranka, zabawki, książki, pościel, dodatki do dziecięcego pokoju. Zaprzyjaźniony klub malucha Terefere poprowadzi kącik dla dzieci z zabawami i warsztatami, gdzie najmłodsi spędzą czas miło i kreatywnie.

 

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1629729127267322/