Są sprawy, obok których trudno jest przejść obojętnie. Jedną z nich jest los bezdomnych zwierząt, które najczęściej zostają porzucone przez właścicieli, przywiązane do drzew w lasach czy przez długi czas maltretowane przez tych, którzy wykazują się ogromny okrucieństwem. Jednak dzięki takim miejscom jak schronisko dla psów i kotów w Boguszycach Małych, zwierzaki mają szansę znaleźć się nowe domu, w których będą traktowane z należytym szacunkiem i zostaną otoczone ogromem miłości.

Platforma Pakamera.pl na początku 2016 roku zorganizowała akcję charytatywną. Na stronie internetowej serwisu można było kupić autorski kalendarz Pakamery, a część dochodu ze sprzedaży zostanie przeznaczona na potrzeby Schroniska w Boguszycach. Pamiętajmy jednak, że jest to kropla w morzu potrzeb. Wraz z Pakamera.pl organizujemy zbiórkę rzeczy potrzebnych podopiecznym schroniska. Pracownicy ośrodka poinformowali nas, że chodzi głównie o środki czystości, środki do czyszczenia klatek i bud dla psiaków, warto też zaopatrzyć zwierzaki w karmę, kosmetyki do pielęgnacji, czy suplementy diety.

Wszystkich tych, którzy chcą przyłączyć się do akcji i wesprzeć schronisko w Boguszycach, zapraszamy do końca maja do naszej siedziby, gdzie zbieramy paczki, które przekażemy pracownikom schroniska!

Example.pl

Aleje Ujazdowskie 47/7

 

Strona schroniska: www.facebook.com/SchroniskoBoguszyceMale.adopcje