Rozen i kolejna część filmowej opowieści!

Kolejna część filmowej opowieści Rozena już w streamingach! Premierowy utwór zatytułowany jest “Dzwony” i zapowiada drugi długogrający album zespołu Rozen, który ukaże się jeszcze w tym roku. Premierowemu utworowi towarzyszy niezwykle klimatyczny klip, który dostępny jest na kanale YouTube zespołu.

Rozen i kolejna część filmowej opowieści

Rozen – jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny muzycznej, powraca z nowym materiałem. Pod koniec zeszłego roku artyści podzielili się z fanami nowymi singlami “Ból i drama” oraz “Ptaki”, którymi zapowiedzieli swoje nowe wydawnictwo. Ich drugi długogrający album ukaże się w pierwszej połowie tego roku.

Dziś do streamingów trafił kolejny singiel promujący nadchodzącą płytę.

Premierowy utwór zatytułowany jest “Dzwony” i opowiada o nostalgii za przeszłością, stracie i tęsknocie. Odkrywa kolejny fragment fabularnej układanki – opowieści dwójki bohaterów, spotykających się po latach. Tym razem poznajemy historię chłopaka, który wraca po latach w rodzinne strony. Miejsce jest doskonale znajome, ale równocześnie kompletnie obce. Spotyka tych samych ludzi, którzy są już kompletnie inni. Tej wciągającej opowieści towarzyszy zupełnie nowe i odświeżone brzmienie, którym grupa zaskakuje.

“Dzwony” RozenNad utworem “Dzwony” od strony produkcyjnej czuwał Mateusz Hulbój – producent odpowiedzialny na odświeżone brzmienie grupy Rozen. Wpadająca w ucho melodia oraz pełen emocji tekst to efekty pracy Andrzeja Rozena – wokalisty i lidera grupy.

Numerowi “Dzwony” towarzyszy pełen emocji klip, w którym poznajemy więcej szczegółów tej przejmującej historii. Pisząc teksty swoich piosenek zwykle wyobrażam sobie nieistniejący film – komentuje Andrzej Rozen. Tym razem za sprawą reżyserki Oli Hulbój ten film stał się czymś realnym – dodaje.

Piosenka “Dzwony” od dziś dostępna jest we wszystkich streamingach.

O debiutanckiej płycie zespołu pisaliśmy wcześniej tutaj.