18 kuchni świata tylko dla Ciebie: ROOMSERVICE.PL

Wszyscy znamy codzienny problem pt: „Co zjeść na obiad?”. Nie ma znaczenia, czy w domu, czy w pracy – zastanawianie się nad przygotowaniem jedzenia, planowaniem zakupów i wreszcie wyprawą do sklepu po potrzebne składniki zajmuje nam sporo czasu. A gdybyśmy Wam powiedzieli, że jest ktoś, kto w ciągu godziny dostarczy Wam ciepłe i pachnące dania pod wskazany adres?
 
Roomservice.pl to portal, który współpracuje z 70 restauracjami z całej Warszawy.Działa na rynku warszawskim od ponad 13 lat i jest pierwszą a zarazem największą firmą tego typu w Polsce.
Współpracujące z serwisem lokale to starannie wyselekcjonowane miejsca, które są dokładnie weryfikowane. Ekipa RS bierze pod uwagę nie tylko kulinarny gust klientów, ale przede wszystkim opinie lokali, jakość i świeżość składników oraz przygotowywanych potraw. Strona Roomservice.pl oferuje przyjazny interfejs, dzięki czemu nawigacja strony oraz wybór menu są szybkie i bardzo proste.
Strona Roomservice zajmuje się również logistyką i odpowiada za dostarczenie zamówienia pod wskazany adres. Wystarczy złożyć zamówienie na stronie, opłacić je i… Czekać. Dostawa, bez względu na miejsce, z którego zamawiamy, realizowana jest w ciągu godziny. RS monitoruje każde zamówienie, a kierowcy dostarczają je do naszego domu, czy biura. Dzięki takiemu rozwiązaniu firma kontroluje jakość zamówień oraz pozwala restauracjom na skupieniu się na swojej pracy, czyli gotowaniu.
Spośród 70 restauracji współpracujących z serwisem, wybieramy w kuchni polskiej, azjatyckiej, włoskiej, indyjskiej, amerykańskiej i wielu innych. Strona jest codziennie aktualizowana, dzięki czemu możemy na bieżąco śledzić, która z restauracji oferuje promocje i inne atrakcyjne oferty.