Rihannazine – specjalne wydanie z okazji 40-lecia i-D

Choć część z nas już trochę zapomniała o tym, że Rihanna w ogóle kiedyś śpiewała, to gwiazda nie daję o sobie zapomnieć. Oprócz prężnie działających linii kosmetyków i ubrań, barbadoska wraz z i-D Magazine stworzyła specjalne wydanie z okazji 40. rocznicy stworzenia pisma. Czyżby Rihannazine to jakiś kolejny pstryczek w nos na pobudzenie przed nowym albumem?

 

Pamiętacie czasy kiedy Rihanna była piosenkarką? My już średnio! Artystka zdecydowanie bardziej woli projektować ubrania i wypuszczać nowe serie kosmetyków. Zdarza się jej również od czasu do czasu wejść w jakąś ciekawą współpracę, oczywiście nie muzyczną, tak jak w przypadku i-D Magazine. W tym roku pismo obchodzi 40. rocznicę powstania, z tej okazji wraz z Rihanną, stworzyli specjalny numer „Rihannazine”.

Kolekcjonerskie wydanie współtworzone z RiRi to zbiór wywiadów z inspirującymi ludźmi świata muzyki, mody czy sztuki, a także aktywistami czy działaczami społecznymi, którzy nie boją się zmieniać świata, tworząc bardziej przyjazną i zintegrowaną przyszłość. Wśród osób, które oprócz samej barbadoski, pojawią się w magazynie są Gigi Hadid, Lena Waithe, Deanna Lawsom, Zadie Smith, Alexa Demie, Paloma Elsesser, Adwoa Aboah, Yolanda Renee King, Roxanne Gay, Vanessa 'Vanjie’ Mateo. Ten niesamowity zbiór osobowości to inspirujące historię, mówiące o sile, pasjach i przeciwnościach losu. Jak dla nas pozycja obowiązkowa!

 

Rihannazine jest już dostępna online i ukaże się jako limitowany magazyn drukowany z okazji 40-lecia i-D Magazine. Jeśli interesuję Cię wersja papierowa możesz zamówić ją tutaj!