Reebok Spartan Race w samym centrum Warszawy

Reebok Spartan Race organizuje trening otwarty na PGE Narodowym dla wszystkich miłośników biegów przeszkodowych. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję sprawdzić swoje umiejętności w samym centrum stolicy! Już 1 kwietnia o godzinie 13:00, na PGE Narodowym, spotkają się entuzjaści biegów z przeszkodami i nie tylko. Na świeżym powietrzu odbędą wspólny trening i poczują przedsmak tego, co organizatorzy Reebok Spartan Race serwują podczas pełnowymiarowych biegów. Uczestnicy będą mieli okazję przetestować swoje umiejętności i sprawdzić się w tej formie treningu.

Reebok Spartan Race to sport, społeczność i filozofia, ale przede wszystkim innowacyjny bieg z przeszkodami o globalnym zasięgu. Imprezy mają zróżnicowany charakter, dopasowany do stopnia zaawansowania biegacza. Trasy wyścigów pełne są różnych przeszkód: błota, drutów kolczastych, ścian, lin, a nawet ognia. Podczas treningu Reebok Spartan Race w Warszawie biegacze poczują przedsmak spartańskich przeszkód. Uczestnicy zmierzą się z miejską dżunglą schodów, górek, trasą wokół stadionu, a także typowymi przeszkodami Reebok Spartan Race. Biegacze będą mieli okazję doprecyzować technikę oraz podszkolić umiejętności, niezależnie od stopnia zaawansowania. Treningi poprowadzą biegowi ambasadorzy marki Reebok: Agata Pietroszek, Rafał Kasza i Andrzej Bogdał. Uczestnicy podzieleni na trzy grupy, pod okiem specjalistów, sprawdzą swoją szybkość i wytrzymałość siłową przed najbliższymi pełnowymiarowymi biegami Reebok Spartan Race które odbędą się w Krakowie, Łodzi oraz w Gdańsku. Reebok Spartan Race ma pobudzić wyobraźnię i zachęcić do wypróbowania nowej formy treningu. Organizatorzy chcą rozwijać wszechstronność uczestników, a także pokazać jak mocno i w jak prosty sposób można trenować, jednocześnie rozwijając swoją kreatywność w pokonywaniu przeszkód. Jak sami podkreślają, umiejętność skutecznego reagowania na szereg niekorzystnych warunków jest przydatna w podczas wyścigów Reebok Spartan Race.

Start treningów planowany jest na godzinę 13:00, przy wejściu do bramy nr 2 na PGE Narodowy, a zakończenie przewidziane jest około godziny 14:30.

Aby wziąć udział w treningu należy wcześniej zarejestrować się na stronie:

http://spartanrace.onlinesystem.cz/?id=pl

Liczba miejsc na trening jest ograniczona, przewidziana dla 150 osób.