QueQuality: Najbardziej szczery album Przyłuca!

„W tylu polskich domach jest patola i hardkor” 15 października premiera nowego albumu Przyłuca reprezentanta QueQuality „Przyjaciele czekają w domu”. Jest to najbardziej osobista płyta w dorobku rapera, pełna niezgody na różne rodzaje brutalności otaczającego nas świata.

Tuż przed wydaniem krążka w sieci ukazał się teledysk do tytułowego utworu, który oddaje klimat i przekaz całego materiału. „Przyjaciele czekają w domu” – trzeci album w dorobku Przyłuca, to najbardziej osobista płyta reprezentanta QueQuality. Każdy z kolejnych numerów zapowiadających wydawnictwo pełen jest niezgody i buntu na współczesną rzeczywistość. Antysystemowy „Kilimanjaro” to narracja z perspektywy młodej osoby z wielkimi ambicjami, ograniczanej przez obecną sytuację w Polsce. Nie bez kontekstu w teledysku pojawiają się sceny z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet oraz manifestacji w Hongkongu. „Diabeł” to intymne spojrzenie na swoją biografię i do bólu szczery rozrachunek z przeszłością. Nagrany wspólnie z Miszelem „Potencjał” to ukłon w stronę fanów, a jednocześnie kawałek o wierze w siebie i we własne możliwości.Ostatni z poprzedzających premierę płyty teledysków – tytułowy „Przyjaciele czekają w domu”, to spotkanie twarzą w twarz z Przyłucem.

Album „Przyjaciele czekają w domu” to 15 numerów, które swoimi zwrotkami wsparło pięcioro gości: Miszel, Rip Scotty, Gibbs, Siles oraz wokalistka Anna Szlagowska. Najbardziej intymna płyta w dyskografi Przyłuca dostępna jest na QueShop.pl.

Tracklista:
1. HIK
2. KOKPIT
3. POTENCJAŁ feat. Miszel
4. STARY OKRUTNY ŚWIAT
5. WEIRDO
6. DIABEŁ feat. RIP SCOTTY
7. LAS PALMAS
8. DEBET feat. Gibbs
9. .WAV
10. ZABAJONE feat. Anna Szlagowska
11. SCHRON
12. NIE ZAMYKAJ DRZWI feat. Siles
13. VOYAGE
14. KILIMANJARO
15. PRZYJACIELE CZEKAJĄ W DOMU

Fani, którzy zamówili album w przedsprzedaży, otrzymają dodatkowo bonusowy materiał – EPkę „RAW Mixtape”. Na wydawnictwie gościnnie pojawiają się VNM, Szymi Szyms oraz Hooligan Peach.

Po więcej muzycznych zapowiedzi i nowości zapraszamy do naszej zakładki MUZYKA.