Nic tak nie przyciąga do marki i jej produktów jak znana i zaufana twarz pojawiająca się w kampanii reklamowej firmy. Chyba najlepiej można to zaobserwować w branży modowej, wielkie domy mody często zamiast profesjonalnych modeli, decydują się na współpracę z gorącymi nazwiskami Hollywood. Zobaczcie na kogo stawia PRADA w sezonie wiosna/ lato 2015.

Kampania męskiej kolekcji PRADY na sezon wiosna/ lato 2015 przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Włoski dom mody postawił na czwórkę utalentowanych aktorów: Miles Teller, Ansel Elgort, Jack O’Connell oraz Ethan Hawke.

Miles Teller zdobył nasze serca grając w takich filmach jak Cudownie Tu i Teraz, Niezgodna, czy w głośnym ostatnio Whiplash.

Dwa lata temu wylałyśmy wiele łez czytając książkę Gwiazd Naszych Wina, w 2014 roku książka doczekała się kinowej ekranizacji, w której w rolę głównego bohatera wcielił się nie kto inny jak Ansel Elgort.

Po zobaczeniu podpisu na trzecim zdjęciu z kampanii możecie przeżyć szok. Jack O’Connell, czyli nasz ulubiony zbuntowany James Cook z brytyjskiego serialu Skins. W kampanii PRADY jest praktycznie nie do rozpoznania, dłuższe włosy, zarost i odpowiednia stylizacja robią swoje.

Ostatnim bohaterem domu mody w nadchodzącym sezonie jest Ethan Hawke, którego możecie znać ze Stowarzyszania Umarłych Poetów, Dnia Próby oraz Boyhood.

Co sądzicie o tegorocznej kampanii PRADY? Jak według Was aktorzy sprawdzili się w roli modeli?