Marka Prada kojarzy się z włoską, lekko szaloną elegancją. Założycielka i główna projektantka Miuccia Prada tym razem postawiła na chwilę odejść od określonych kanonów i postawiła na wygodę w wersji sportowej, a mowa o sneakersach Prada Cloudbust.

 

Nie ulega wątpliwości, że moda musi podążać za trybem i sposobem życia, które kojarzy się nam z ciągłym biegiem. Projektanci muszą odpowiadać na potrzeby konsumentów, dlatego coraz częściej wplatają w swoje kolekcje ubrania sportowe, które zapewniają swobodę ruchów i pełna wygodę.

Nie inaczej było w przypadku marki PRADA, która wprowadziła na rynek kolekcję butów Prada Cloudbust. Design po raz kolejny łączy się w idelaną parę z modą. Buty zaprojektowane przez Miuccię Pradę kosztują około 600 Euro i co najważniejsze dla trendseterów pasują zarówno do sportowego jak i eleganckiego look’u.

Innowacja, design, futuryzm to określenia, które doskonale opisują projekt Prady. Jak mówi sama projektantka, w założeniu chciała stworzyć buty, które kojarzą się z lekkością, a mimo to wpisują się w estetykę obuwia sportowego.

„Prada Cloudbust stanowi nowy rozdział w historii marki. Przedstawia innowacyjność luksusowego obuwia sportowego” – mówi Miuccia Prada, a my nie mamy co do tego żdanych wątpliwości.

Źródło: Vogue Italia