POZYTYWNI :: kultowy spektakl o tolerancji

Olga Bołądź, Janusz Chabior, Łukasz Simlat oraz Grażyna Wolszczak w listopadzie zapraszają do Teatru IMKA na spektakl POZYTYWNI. To tragikomiczna sesja terapeutyczna w gwiazdorskiej obsadzie i szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia. Bohaterowie zmagając się z własnymi problemami, czynią wszystko, by wciąż patrzeć na świat z uśmiechem.

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA (Grażyna Wolszczak) jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA (Łukasz Simlat) – geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ (Olga Bołądź) – arystokratkę, która odkrywa swoje – bynajmniej niearystokratyczne! – korzenie; oraz JANA (Janusz Chabior) – męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco, będzie POZYTYWNIE!

#Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas – mówi reżyser spektaklu, Krzysztof Czeczot.

OBSADA:
EWA – Grażyna Wolszczak
ANNA – Olga BOŁĄDŹ
JAN – Janusz CHABIOR
MICHAŁ – Łukasz SMILAT

SCENARIUSZ:
Cezary Harasimowicz

REŻYSERIA:
Krzysztof Czeczot