Kto z nas nie marzy o znalezieniu wyjątkowego i oryginalnego prezentu dla naszych najbliższych na nadchodzące Święta? Specjalnie na tę okazję Mokotowskie Spotkania i Plac Unii City Shopping organizują wyjątkową bożonarodzeniową edycję Mokotowskich Spotkań.

1 / 1

Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia, 16-22 grudnia Targi Lokalnych Marek – Mokotowskie Spotkania zagoszczą już po raz dziewiąty w nowoczesnych i stylowych przestrzeniach Placu Unii City Shopping. W wydarzeniu weźmie udział aż 50 wystawców, wśród nich przedstawiciele mody, producenci akcesoriów i dodatków. Zakupy zrobić będzie można wśród rodzimych producentów ekologicznych, organicznych kosmetyków, wydawnictw, a nawet w znanym, warszawskim antykwariacie.

Mokotowskie Spotkania to wyjątkowa okazja żeby upolować nietuzinkowe prezenty dla najbliższych, a wszystko to w cudownej świątecznej i kameralnej atmosferze. Minione edycje Mokotowskich Spotkań udowodniły, że są one imprezą nie tylko modową. Jest to także okazja do zakupów i rozmowy z wystawcami z branży eko (kosmetyki, żywność), designerami oraz małymi, rodzimymi firmami produkującymi dla najmłodszych.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy Mokotowskie Spotkania dały się poznać jako inicjatywa zrzeszająca społeczność Warszawy, która jest zainteresowana świadomą konsumpcją.

Zapraszamy wszystkich ceniących lokalność i najlepszą jakość produktów! A w tym szczególnym czasie w roku, zachęcamy aby pod choinką znalazły się upominki produkowane często własnoręcznie, lub w małych, lokalnych przedsiębiorstwach. Nasi najbliżsi na pewno docenią te wyjątkowe prezenty, za którymi stoją ciekawe historię utalentowanych polskich projektantów czy firm. Ze względu na swój bezpośredni charakter nasi wystawcy chętnie opowiedzą o produktach,  porozmawiają czy doradzą, tak aby prezent był trafiony.

Do zobaczenia na świątecznej edycji Mokotowskich Spotkań!
DATA: 16-22.12
GODZINY: poniedziałek-sobota- 10.00-21.00, niedziela- 10.00-20.00