Szanghaj takiego pokazu jeszcze nie widział! 88 nieziemskich looków, 38 par skrzydeł, 4 tematy przewodnie i ponad 3000 gości! Tak w kilku liczbach prezentuję się tegoroczny pokaz bieliźnianej marki Victoria’s Secret. Oto jak wyglądał!

W tym roku pokaz Victoria’s Secret odbył się w Szanghaju. Na wybiegu mogliśmy oglądać topowe modelki takie jak Bella Hadid, Lily Aldridge, Alessandra Ambrosio, Karlie Kloss czy dawno niewidziana Candice Swanepoel, która powróciła po urlopie macierzyńskim. Nie zabrakło również występów znanych muzyków. Aniołkom towarzyszyli tacy artyści jak Harry Styles, Miguel, Jane Zhang i Leslie Odom Junior. Interesujące również były tegoroczne tematy przewodnie. Zaprezentowano cztery kolekcje: Nomadic Adventure, Goddesse, Porcelain Angel oraz Punk Angel – przy której Victoria’s Secret współpracowało z Olivierem Rousteingiem, dyrektorem kreatywnym marki Balmain. Każda oczywiście była oprawiona odpowiednią scenografią, która podkręcała niesamowity klimat pokazów.

Tegoroczny pokaz Victoria’s Secret, należał zdecydowanie do jednego z największych jakie zorganizowano. Już się zastanawiamy czym zaskoczą nas organizatorzy w przyszłym roku, a patrząc na to show, czujemy, że może być naprawdę bogato!

źródło: vogue.co.uk