PLENER – WEEKEND TRZECI 17-19 LIPIEC 2020

Przed nami już trzeci weekend w PLENERZE i tym samym kolejne trzy dni wypełnione festiwalową atmosferą w sercu Warszawy! Nie zabraknie przez cały weekend różnorodnej muzyki elektronicznej oraz dobrego street food na miejscu.

 

 

Na miejscu czekać będą na nas także twórcy i wystawcy – Clodemephet Art, PICKY oraz Skullfellaz. Entuzjastycznie przyjęty przez publiczność PLENER także zaskoczy nas nowymi udogodnieniami z myślą o bawiących się nie tylko pod gołym niebem!

PLENER – WEEKEND TRZECI
SOJUZ w Plenerze
(PIĄTEK 17.07), start 19:00
Czy może być coś lepszego niż połączenie słońca i elektronicznych fal, które wprawiają nas w wakacyjny nastrój? Zdecydowanie nie, gdy na PLENEROWEJ scenie wystąpią przedstawiciele SOJUZA, kolektywu brzmień głębokich i bogatych w groove. W ten piątek w PLENERZE zagrają: amnesiac, Anna Borsuk, bald, soulens, Stpdmnk oraz Valdemar ST. PLENER
otwarty będzie już dla entuzjastów letniej zabawy od 19:00!

PLENER – WEEKEND TRZECI
Psajtrans2 w Plenerz
e (SOBOTA 18.07), start 14:00
To nie koniec emocji – w sobotę PLENER zdominowany będzie muzyką Psytrance, ale i z dużą dawką progressive jak i techno. Za oprawę wydarzenia odpowiadają Mystic Arts Event Deko Team, MAEDT i SV VAR, czyli ekipy które na pewno kojarzycie m.in. z imprez Serotonina. Sobotnie wydarzenie w PLENERZE startuje już o 14:00 i będzie obfite w występy czołowych przedstawicieli sceny takich jak Bongo, Salvi, Trip, Toltec, Senkra oraz Dreddy’ego. Zdecydowanie będzie magicznie, a nasze doznania z pewnością zostaną na długo z nami.

PLENER – WEEKEND TRZECI
Housowy Plener: KoZa / Maciej Pietras / SkullFellaz
(NIEDZIELA 19.07), start 14:00
Niedzielne popołudnie to idealna chwila na wakacyjny relaks przy muzyce housowej. Rozgościmy się nie tylko na parkiecie, ale i w strefach chillout. Zadbają o to KoZa, Maciej Pietras i SkullFellaz. Do tego smakowity streetfood oraz mnóstwo radosnej muzyki, która wprowadzi Nas w słoneczną atmosferę znaną z festiwali. Niedzielny PLENER to gwarancja jakościowej muzyki, która nigdy się nie nudzi latem! Jak sami widzicie, emocji dla fanów wszelkiego rodzaju muzyki elektronicznej na pewno nie zabraknie. PLENER, który mieści
się na Wale Miedzeszyńskim 407 gwarantuje, że poza muzyką będą czekać na nas liczne strefy i atrakcje – od targów street food, po strefę chillout, i powiększoną strefę wystawców. A do tego nowe udogodnienia na miejscu, które z pewnością pozytywnie nas zaskoczą już w najbliższy piątek.

EXAMPLE.PL