Plecaki Belveder :: Dodatek na lato

Plecaki przede wszystkim kojarzą się nam z okresem szkoły, kiedy to wypchane po brzegi pełne są książek i akcesoriów szkolnych. Od kilku sezonów można zauważyć rewolucję w plecakowym świecie, plecak traktujemy jako modny dodatek do codziennych stylizacji. Sprawdź jaki model wybrać na nadchodzące wycieczki za miasto i codzienne stylizacje do biura i na siłownię.

Plecaki dalej na topie
Plecaki używane są na co dzień, niekoniecznie do szkoły. Mężczyźni lubią nosić plecaki do pracy, a dla  kobiet plecak jest świetną alternatywą dla klasycznej torebki. Plecaki są praktyczne, pojemne i wygodne i dlatego idealnie sprawdzają się podczas wakacji, czy ogólniej mówiąc podczas lata. Wybierając plecak na urlop, trzeba przede wszystkim wiedzieć, jak i gdzie go spędzimy.

Plecak na lato w kilku wariantach
Jadąc na wypoczynek w góry, bez dwóch zdań sprawdzą się modele sportowe, z wieloma praktycznymi rozwiązaniami, tak, aby usprawnić nasze piesze wędrówki. Przede wszystkim plecak na wakacje w góry powinien być wodoodporny. Pogoda w tym rejonie często jest kapryśna, tak więc taka funkcja plecaka to must have. Podręczna kieszeń na butelkę napoju – rewelacyjne rozwiązanie – można ją wyciągnąć z bocznej kieszeni, bez konieczności ściągania plecaka z pleców. Innym ciekawym rozwiązaniem są zewnętrzne mocowania w postaci ściągaczy na kurtkę, czy bluzę. Dzięki temu, w razie konieczności, mamy pod ręką coś cieplejszego do ubrania.

Zupełnie inny typ plecaka zabierzemy nad morze. Tam z pewnością idealnie spisze się plecak z materiału, np. z jeansu – luźno układający się na sylwetce, modele te zazwyczaj są pojemne, choć nie wyglądają topornie – powinny pomieścić portfel, napój, ręcznik, krem z filtrem i inne drobiazgi.  Plecaki materiałowe charakteryzują się lekką wagą, ale także trwałością materiału. Takie modele idealnie wkomponowują się w nadmorski, luźny, wakacyjny klimat. Co ważne taki plecak z jeansu możemy wykorzystać także po powrocie z wypoczynku, sprawdzi się on jako plecak na rowerowe wycieczki, czy po prostu jako plecak miejski.

A co z osobami, które zostają w mieście na wakacje? Otóż i dla nich jest szereg plecakowych propozycji, które uczynią lato w miejskiej dżungli nieco bardziej przyjazne. Dla kobiet przede wszystkim proponujemy plecaki o jasnych, pastelowych kolorach. Są zazwyczaj z lekkich, choć solidnych tkanin lub ze skóry ekologicznej. Ładnie komponują się z szortami, zwiewnymi sukienkami czy kwiecistymi stylizacjami. Panom natomiast polecamy lekkie, nylonowe plecaki -także na laptopa. Zazwyczaj ich plecy pokryte są siateczką, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Komfort użytkowania takiego modelu jest zdecydowanie większy. Z powodzeniem takie modele można wykorzystać w czasie wolnym, na zakupy, na rowerze, czy na biwak.

Podsumowując, plecak to produkt całoroczny, jednak zdecydowanie najbardziej praktyczny jest latem, nie tylko podczas urlopu, ale także podczas lata w mieście. Ma wiele zastosowań i rozwiązań, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Belveder na www.pakamera.pl.